Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről tudok beszélgetni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről tudok beszélgetni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Szeretnék ráírni egy lányra, és beszélgetni vele. Milyen témákat hozzak fel?
2019. aug. 8. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Tudom, hogy elsőre ilyesztő lehet beszélgetni eme különleges és egzotikus fajjal de aggodalomra semmi ok annyira nem bonyolultak, mint elsőre tűnik. Szóval csak add önmagad, és beszélgess vele olyanokról amikről másokkal is szoktál. Amúgy meg jön az magától.
2019. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Csicuki ***** válasza:
100%
A lányok is emberek, érdeklődj miket szeret csinálni ha van közös pont akkor arról igazából rengeteg mindenről lehet
2019. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a “mizu” illetve “hogy vagy” kérdéseket hanyagold, ez a lényeg. Engem legalábbis lányként nagyon irritálnak.

-Melyik suliba jár, tetszik-e neki az ottani “élet”, szoval sulibal kapcsolatos dolgok

-Van e valami hobbija,milyen gyakran űzi,

-Szokott e valahova kijárni esetleg bulizni vagy ilyesmi

-Van e háziállata, kedvenc állat

-Sportol e valamit, ha igen miért pont azt, milyen gyakran

-Városban vagy faluban él e, szeret e ott élni, van-e élet ott, programok vagy ilyesmik

-Szereti e a filmeket, néz e valami sorozatot

Szerintem rengeteg téma van, remélem ilyesmikre gondoltál

2019. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Atomfizika, elektromechanika, stb...
2019. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
A hobbija felől közelítsd meg,onnantól sima ügy lesz.Hajrá!
2019. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Bármiről, csak könyörgöm ne a "mesélj valamit"-tel kezdd. Meg ne is folytasd ezzel. Inkább felejtsd el ezt!!!
2019. aug. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Add önmagadat!


L

2019. aug. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kérdezd a havibajról
2019. szept. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!