Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz minden nap beszélgetni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz minden nap beszélgetni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
5 napja beszélünk kb, teljesen ismeretlenül írtam rá facebookon. Jól elbeszélgetünk, ismerkedünk. Az jó ha minden nap megkérdezem tőle hogy hogy van meg hogy hogy telt a napja?
2019. ápr. 3. 01:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Naponta mondjuk 1-2 órát beszélünk, talizni még nem akar
2019. ápr. 3. 01:34
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen rendben van, ismerkedhetnek csak, a találkozó még ráér.
2019. ápr. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hihi :) nem gáz :) Én szeptember óta beszélgetek egy sráccal mindennap :) Már baromira hiányzik ha nem ír :)

Csak az a gond rohadt messze lakik már rég összejöttem volna vele egyébként :)))

2019. ápr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ráírtam a nekem tetsző srácra kicsit ittasan, hogy miért nincs az adott bulin. Azóta két nap elteltével minden nap beszélünk. Együtt vagyunk 2 éve. :)
2019. ápr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze, de minden nap en irtam ra eddig, ez picit olyan erzest ad hogy untatom. Amugy meg nem lenne unalmas ha minden nap megkerdezi valako ugyanazt? Hogy vagy? Hogy telt a napod?
2019. ápr. 3. 10:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Ugymond "kiszamithato" vagyok
2019. ápr. 3. 10:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy nagyon felenk lanyrol van szo.. Szoval ketlem hogy o ramirna magatol. De nekem bejonnek az ilyenek
2019. ápr. 3. 11:04
 8/9 anonim ***** válasza:

De, előbb-utóbb az ilyen "mizu" jellegű kérdések eléggé unalmassá válnak.

Vagy találj ki izgalmasabbat, vagy ami mégjobb, próbáljatok meg összehozni egy élő találkozót és közös programokat szervezni.

2019. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Próbálj kitörni a mizu veled kérdéskörből. pl. linkelj be egy számot amit ma halgattál, és írd le mit éreztél közben, vagy milyen könyvet olvasol, vagy milyen vicces dolog történt veled.cAztán csak reagál rá valamit, és már nem az unalmas sablonszöveggel indítottál.
2019. ápr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!