Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön egy lány, és asszem én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy lány, és asszem én is neki. Mit kéne tenni? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány aki bejön, és szerintem én is neki: Azt mondta,hogy aranyos meg szimpi vagyok,és majd akar találkozni(találkoztam már vele, ismerem) és amúgy picúrnak nevezett xD. Mit kéne tennem?
2019. aug. 9. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bejossz neki, startolj ra. 15/f #telo
2019. aug. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elhívod ahova szeretnéd, itt a nyár, jó pár lehetőség van. Olyan helyre menjetek ahol beszélgetni tudtok, lehet az szabadban vagy beülni valahova, mindegy. Találd ki nagyjából mit szeretnél a találkozón, merre mászkáltok, mit csináltok, nem kell nagyon túlgondolni.


Ne haverként viselkedj vele, hanem úgy mint aki tetszik neked, szeretnéd ha összejönnétek.

2019. aug. 9. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!