Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A tanácsotokra lenne szükségem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tommyrévész19 kérdése:

A tanácsotokra lenne szükségem. Van egy lány aki nagyon tetszik, de asszem baj van. Segítenének?

Figyelt kérdés
Most vagyok kilencedikes,és nagyon megtetszett egy évfolyamtársam.Gyönyörű lány.Előtte egy nappal a két osztály össze volt vonva,és szinte egész nap egymást néztük.Ráírtam,első nap egy olyan óra hosszát írtunk,de aztán elment.Másnak szinte egész nap írkáltam neki.Fent volt,de még se néztem amit írtam.Mit tegyek?Elsőre ilyen tinihisztinek tűnik,de nekem ez nagyon fontos.Ti mit tennének?

2016. ápr. 24. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélj vele személyesen, vagy írj rá újra
2016. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Élőbe kiderül minden
2016. ápr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,de élőben nem merem ...
2016. ápr. 24. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha élőben nem mersz vele beszélni, akkor mit akarsz?
2016. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szedd ossze magad, Menj oda élőben.

Fb-n biztos nem fogod felszedni.

2016. ápr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az biztos,de élőben is alig van esély beszélni.Ha oda is mennék,úgy félnék ,hogy. 3-szor fogalmaznám át a ,,szia"-t :D
2016. ápr. 25. 07:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Muszaj lesz eloben kezdemenyezned mert ha nem valaszol lehet nem is lesz semmi. Hidd el tudom. Szep lanyoknak sokan irogatnak stb. De inkabb azokkal tud megismerkedni akik szemelyesen is probalkoznak. Tapasztalatbol tudom hogy igy sokkal tobb eselyed van ;)
2016. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy ez a félelem érzet sosem fog elmúlni. Ha elhívod egész randin feszengeni fogsz, nem fogjátok jól érezni magatokat. Próbálj inkább felejteni:( bocsi, hogy ezt mondom
2016. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!