Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyenkor hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor hogyan lehet helyesen cselekedni?

Figyelt kérdés
Fogalmazzunk úgy hogy láttam a póthúgomat egy fiúval szenvedélyesen csókolózni egy parkban. Viszont én úgy tudtam hogy nincs és nem is volt barátja. Most mit tegyek?

2019. aug. 10. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

(Póthúg?)

Ne tégy semmit. Semmi közöd hozzá. Ha akarja elmondja, ha nem nem. Lehet van rá oka,hogy nem szólt semmit. Lehet akkor történt meg ott először, stb. Az ő döntése ha elmondja, te ne csinálj semmit.

2019. aug. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát most lett neki! Ilyen egyszerű. Vagy lehet, hogy nem a barátja, hanem csak úgy csókolóztak.
2019. aug. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a póthúg? Meg miért akarnál bármit is tenni? Ne avatkozz bele ilyenekbe, kisebb koromban én sem mondtam el senkinek, hogy van valakim.
2019. aug. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell tudni. Ődóga. A szerelmi ügyeibe gondolom nem kell beavatnia téged. Ne rontsd el a boldogságát. Ő meg a barátja megutálnak, és még te is szomorú leszel; nem éri meg. Tehát egyszerre minimum 3 embernek okoznál ezzel bosszúságot, tehát nem éri meg. Leeht, azért nem mondja el , mert tiltanák. Rendes srácnak tűnt? Ennyi a lényeg, aztán legyenek boldogok. Pl ennyi, hogy hülyeségekbe ne hajszolja vele. Egyébként meg miért gondolnád, hogy rád pl ez tartozik? Szerintem ez alapvetően ő dolga, hogy kit avat be a szerelmi ügyeibe. Jó, mondjuk ha ilyen durva volt pl a korkülönbség, hogy tesód 13 a csávó meg mondjuk 60, na, az már pl durva. De egyébként hagyjad, örülj az örömének! :) Tehát, hogyha alapvetően úgy nézett ki a srác, hogy minden rendben van vele, akkor ne rontsd el nekik ezt; mert lehet, hogy eltiltanák őket egymást, ide ebbe most neked nem feladatod belerondítani. Csak annyi mondjuk max, hogy figyeljed, hogy boldog-e; és ha azt látod, minden rendben van vele, akkor gondolom rendben van. Szóval lehet, hogy a szüleitek még pl nem engednének meg neki barátot. (Egyébként én értem a póthúgot, hogy valamelyik szülőd összejött egy másik olyannal, akinek már szintén volt gyereke; csak mee láttam, hogy valaki ott értetlenkedett, ahogy így hirtelen ránéztem a válaszokra:) Vagy pl mondjuk nincs saját testvéred és mondjuk te is lány vagy és húgoddá fogadtad, mert közel áll a szívedhez:))
2019. aug. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*Tehát ha nem tűnik züllött srácnak, meg pl nem ilyen 10 vagy nem tom hány plusz év a korkülönbség, akkor szerintem lehet okés, bár húgod korát nem tudjuk, de egyébként szóval , ha rendben van a csávó, akkor örüljél neki, hogy a húgod boldog,meg pl lehet nem is komoly annyira még ez a kapcsolat, vagy jobbnak, biztosabbnak, biztonságosabbnak, célravezetőbbnek ítéli meg, ha s züleiteknek nem szól; de amúgy lehet, hogy szólt, de ne buktasd le; majd ha ő előáll ezzel, akkor értesüljenek róla a szülők,tehát te önkényesen ne kotnyeleskedj bele; de esetleg felajánlhatod neki, hogy ha tudsz valamiben tanácsot adni, akkor keressen meg téged nyugodtan,vagy valami, de bele ne avatkozzál, van oka annak, hogy tart tőle, hogy elmondja,mert pl lehet, hogy kockáztatná a saját boldogságukat, és most pl jól megvannak, és majd ha eljön az ideje, lehet be akarja majd mutatni, de lehet, hogy szüleitekkel se olyan jó a kapcsolata, olyan mély és bennsőséges, hogy elmondja neki; meg szal lehet veled se, csak te érzed ezt úgy.
2019. aug. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Szóval én pl azt tartnaám helyesnek, ha nem szólnék, de mondjuk esetleg max a húgommal beszélnék, de nem firtatnám, mert amúgy nem tartozik rád; de megemlítheted neki, ha akarod, hogy láttad őket, de tedd hozzá mindenképp, hogy lássa, hogy te támogatón állsz hozzá, hogyha kell valami javaslat , akkor esetleg fordulhat hozzád. De max ennyi kell szerintem, mert amúgy meg ne folly bele, mert akkor abból van olyan, hogy mindenki a rövidebbet húzza.
2019. aug. 11. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*


Úgy értem, senki nem jönne ki belőle jól

Szüleid idegesek lennének, üvöltöznének, húgod szintén, húgod párja szintén, és még te is teljesen magadba roskadhatnál, hogy esetleg szétdúltad a kapcsolatot, tehát oka van, hogy nem beszél otthon erről; mert fél, hogy nem engednék, hogy barátja legye.n

2019. aug. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!