Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít egy férfi teste?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít egy férfi teste?

Figyelt kérdés

Ne értsd félre nem a nők miatt kezdtem el edzeni azért fogyatékos nem vagyok.

Súlyemelő vagyok 17 éves 173 cm és 60 kg

Imádom ezt a sportágat mert rengeteg önbizalmat tud adni kicsit veszélyes de csak ha valaki túlzásba viszi.

Tehát egy nőnek mennyire fontos az hogy egy férfi izmos legyen? nagy előnyt ad a nőkkel való ismerkedésben?

Vagy vannak akik annyira nem szeretik?

Sokkal pozitívabbá változtatja a első benyomást?

Normális választ várok lehetőleg.



2019. aug. 10. 16:27
 1/6 anonim válasza:
100%

neked mennyire számít egy nő teste? ^^

Egyébként az edzés kicsit a lányok miatt is van, legalábbis nálam. De ha nem is közvetlenül miattuk, a kondi jó hatásai (több önbizalom, és látszik, hogy adsz önmagadra) előnyt jelent a lányoknál.

2019. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 egycsészetea válasza:
54%
Ha az arcod kompenzálja a tested akkor szerintem jó ha van egy kis izmod ilyen magassággal. Bár nem nagyon fér a fejembe hogy lehetsz ilyen magas ennyi kilóval, főleg hogyha izmod is van.
2019. aug. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2. kb 7-9% a testzsírom meg amúgy vékony se vagyok vagyishogy nem látszok annak.

súlyemelés az egy olyan sport ahol elég nagy előny ha a súlyod nagy %-a izom nem edzettem túl magamat meg nem szedek semmilyen fehérjét vagy proteint tehát azért undorítóan izmos nem vagyok a kevés testzsír % miatt elég jól teljesítek a súlycsoportomban szerintem egy pár hónap múlva fel fogok hízni 67-be mert azért nem fogok egy sport miatt örökre 61 kilósban versenyezni

és így szépen majd elérem a nekem megfelelő testsúlyt

2019. aug. 10. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem fontos. Legyen normál alkat. Ne legyen elhízva. A kifejezetten izmos test nem elvárás.
2019. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni de nekem sportoló lányként sokat számítana, nem kizáró ok de óóóriási előny. És ahogy tapasztalon barátnőis is szeretik a sportos srácokat mert jó esetben fontos nekik az egészségük és lehet menni velük mozogni is^^.

Amivel nekem viszont nem lenne olyan jó az a magasságod, bocsi de én szeretem ha egy srác magasabb nálam viszont azért vannak tőlem bőven alacsonyabb csajok szóval: ;)

2019. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tanácstalan Lány ***** válasza:
69%

Figyelj szerintem nagyon jo hogyha magad miatt űzöl egy sportot mégha “kicsit veszélyes” is a dolog és ha latszik rajtad hogy sportolsz és izmos vagy az sosem hátrány egy férfinál. Szoval sokkal magabiztosabbnak és férfiasabbnak tűnik egy olyan férfi aki izmos mint akinek ilyen lányos alkata van.

17L

2019. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!