Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lányoknak/nőknek mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak/nőknek mennyire számít a párjuk kora?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam, hogy a lányok azt szeretnék, ha a párjuk lenne az idősebb és nem fordítva? Nekem volt egy próbálkozásom komoly kapcsolatra, ahol alighanem azért nem akarta a lány, mert ő volt az idősebb.

Talán attól félnek, hogy öregebbnek tűnnek a társuk mellett?



2018. jún. 20. 11:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem attol is felnek hogy ha ok az oregebbek akkor tobb az esely a megcsalasra. A masik meg hogy a tarsadalomba ez egy fajta rossz berogzodes hogy a ferfinek kell az idosebbnek lenni. Es ha ez nem igy van akkor maris furcsanak tartjak az emberek. (Legtobben)
2018. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
En azert nem akarok fiatalabbat, mert a legtobb nagyon eretlen, es alacsony hozzam kepest, es en nem egy kisfiut akarok, akinek segithetek a lecke irasban, hanem egy hozzam valo fiut, en nem az anyukaja leszek, hanem a szerelme.
2018. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Igen igazat adok a második válaszolónak. Egyszerűen csak éretlenek. Így 16 évesen én simán beválalnék egy 20-23 évest is akár
2018. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Gerillo válasza:
30%

Tesó ugyan így vagyok én is😂😂

Együttérzek😅

2018. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És mi ma helyzet akkor, ha már nem kamasz, meg huszonévesekről van szó? Még harmincasok esetében is így áll?
2018. jún. 20. 14:48
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Én 16 vagyok, de engem csak a saját korosztályom érdekel: 14-17 éves fiúk, általában mindig olyanokba szeretek bele, akik fiatalabbak nálam, pl most is.😁

Ezt azzal magyarázom, hogy nem érzem magam még felnőttnek, érettnek, így nekem totál megfelel egy korombeli srác, akivel kb egyezik az érdeklődésünk, és jól el tudunk lenni.😄😄

2018. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már volt fiatalabb barátom, mint én, de nekem tetszett, érettnek éreztem magam mellette és ő is érettnek érezte magát mellettem. :)
2018. jún. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Eddig csak fiatalabb barátaim voltak, és a mostani kiszemeltem is fiatalabb 2 hónappal, engem sose zavart.

Én okos fiúkkal kezdek, ők általában elég érezték a többihez képest. Persze néha megmutatkozik az a kis korkülönbség is, plusz hogy például nekem harmadik, neki első kapcsolata volt, de nem amiatt lett vége mert idősebb vagyok nála :D

16/L

2018. júl. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Nekem is volt már fiatalabb barátom pár éve, de még közel 30 éves is. Engem nem zavar a kor, ha megértjük egymást :) 18/L
2018. júl. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Nekem egyrészről a testalkat miatt számít: a velem egyidősek kisfiúsnak látszanak, vékonyak, én meg szeretem a szőrös, nagyobb férfi testet. Meg szerintem én a koromhoz képest intelligensebb vagyok, még a korombeli lányoknál is, nem csak a fiúknál.

Volt, hogy csókolóztam egy évvel fiatalabbal, és mikor elmondta, elkapott a hányinger. Egyszerűen nekem az a normális, ha idősebb, de nem mindenki van így ezzel.

18 vagyok és 20-23 évesek felé nézek. (Nem kell privát.)

2018. júl. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!