Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nálatok párválasztásná...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok párválasztásnál mennyire számít a külső?

Figyelt kérdés

Most nem azt kérem,hogy pontos %ot írjatok,hogy mit tudom én 60% ka külső, 40% az egyéb.Csak úgy nagyjából.Nagyon nagyon, nagyon, átlagos mértékben (annyira ,mint a személyiség),kicsit,egyáltalán nem?


Illetve érdekelne az is,hogy mit találtok testileg vonzónak egy férfiban?Fontos,hogy legyen izomzata(átlagos,nem Lantos Johnny félékre gondolok)?Szemszín?Hajszín?Magasság?Minden érdekel ezzel a témával kapcsolatban.18/F



2019. júl. 5. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Örök érvényű,szakállas mondás: a külső megfog,a belső megtart,a jó szex magához láncol.

Számít a külső. Ha fizikailag egyáltalán nem jön be,akkor mint potenciális társ szóba sem jöhet. Nem kell Adonisznak lennie,de valami nagyon fogjon meg benne. Nálam előny a magasság is. De a szem/hajszín nem olyan lényeges,ahogy a testalkat sem de ne legyen extrém semmilyen irányban (túl vékony,kövér vagy túl izmos). És legyen okos és humoros,őszinte!

2019. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Számít, de nem a legfontosabb. Nem akarok álszenteskedni, hogy "egyáltalán nem számít", mert azért számít. De van az a mondás is, hogy "a külső megfog, a belső...". Szerintem ez teljesen igaz. Kell valami, a kinézet, de akár csak a kisugárzás, hogy elkezdjek valaki iránt érdeklődni. De ha utána kiderül, hogy egy ősbunkó, kevés intellegenciával rendelkező egyén, akkor annyi az egésznek. :D Inkább preferálom az átlagos kinézetű, semmi extra embereket, de ésszel, mint anélkül. :D


Igazából az izomzata tök mindegy. Hajszínben inkább a sötét színek tetszenek. Illetve legyen magas is. De ez az utóbbi nem annyira számít, elég ha nálam magasabb. :D

2019. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Nekem ilyen 50-50%

Ami vonzó testileg az hogy nálam minél magasabb legyen (157cm vagyok) Ne legyen elhízott. A szem és a hajszín nem érdekel. Mondjuk az kifejezetten bejön ha hosszab haja van. 16L

2019. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Háát ez érdekes kérdés mert embere válogatja de itt az én véleményem:

Először is mindenki szép a maga módján.

Mivel én sportimádó,és nem egoizmusból mondom de egy szép lány vagyok,én rendben vagyok magammal és adok is magamra.

Így a barátomtól ugyanezt elvárom.Nálam fontos hogy legyen izmos.Semmiképp nem szérgyúrt de azért kockahas,szép hátizom,vállak azért nálam fontos.A szemszín igazából tökmindegy de nálam előnyben a kék és mélybarna szemű srácok :) Hajszín szintén mindegy egyedül ami nem annyira tetszik személy szerint a vörös,de ez sem kizáró ok.Magasság:mindenképpen legyen nálam magasabb úgyhogy nálam olyan 7-10 centivel magasabb nem árt.

Na viszont ha a srác nálam alacsonyabb az nálam már a ritka kizáró okok közé tartozik,az fix hogy nem jövök össze ilyennel.

Ami még kizáró ok nálam:

-semmiképpen ne cigizzen,szerintem gusztustalan

-ha utál mozogni,sportolni (mivel mint ahogy mondtam sportimádó vagyok)

Illetve ha fontos dolgokban nagyon eltérnek a nézeteink.

De mint mondtam ez csak az én véleményem mindenkinek más tetszik,más a vonzó.

2019. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

előző vagyok: annyit kihagytam hogy igen első benyomás számít,számít hogy igényes legyen,ápolt így azért helyes legyen a srác.De ha nem teszik a személyisége az halott ügy.

Igaza van az előzőknek: a külső megfog,a belső megtart :)

2019. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
1. örök érvényű mondás ami igaznak tűnik, de az ismeretlen az érdekes, a régi faszt meg már ismerik..
2019. júl. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legfontosabb
2019. júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!