Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok. A szőkéket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok. A szőkéket miért ítélik el?

Figyelt kérdés
Az osztályban mindig azzal piszkálnak, vagy poénkodnak hogy szőke nő meg stb. Nagyon szeretem az osztályt és tudom hogy csak viccelnek, akkor sem esik jól hogy pár hülye miatt akik elterjesztették a szőke nős vicceket elítélnek minket. Nem felvágni szeretnék vele de a gimibe 1. nek vettek fel és több országos versenyen is voltam. Ráadásként több nagyon értelmes szőke nőt, lányt ismerek. És a legtöbb fiú elutasitja a természetes szőkéket?

2019. júl. 23. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Engem ez egyáltalán nem zavar. Akit igen azzal ne foglalkozz, mert az értelmi szintje is ott van... Olyanokkal ismerkedj, barátkozz akiknek ez nem baj, mégha sulin kívül is kell.
2019. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
A szőkés viccek meg eredetileg is azokról szólnak akik szőkre festetik magukat, mert azt hiszik szebbek lesznek tőle. Ne vedd úgy a szívedre.
2019. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
13%
Fuj szoke fuj
2019. júl. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Én mielőtt piros meg eféle színes hajaim lettek volna, szőke voltam es nekem nem ugattak be. :D
2019. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Nevess velük, meg lőjj el te is pár szőkés poént saját magadra, és ezzel az egészet a saját magad javára fordítod. :)
2019. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

a szőke nős vicceket a barna nők találták ki.

Ne hagyd magad, vágj vissza:)

2019. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az intelligens fiúk szeretik a természetes és ápolt szőke hajat, vagy nem érdekli őket különösebben mert nem ez alapján ítélnek.
2019. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 GuyFromNewCity ***** válasza:
100%

Lassan már annyi fekete lesz a világon hogy a természetesen szőkék elfognak tűnni😬

Lehet 20 év múlva már igazi ritkaság leszel

2019. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szőke hajú fiú vagyok és engem egyetlen egyszer próbált beégetni egy mostani fejjel nézve,gyökér gyerek.

Azóta senki.

De rá is jöttem,hogy tök felesleges ezen agyalnod.

Középsuliban,9 osztályban az emberek még egy tömegként kezelik egymást. Senki értékeit nem nézik.

Aztán ahogy egyre felnőttebbek lesznek ott az emberek,ők is kezdenek rájönni,hogy tök mind1 milyen színű a hajad.

Az hozzád nőt,a tied és pont ezért egyéni. Azért király a ritka színű haj,mert kitűnsz vele a tömegből és a tested tett ilyenné Ennyi. Szerintem szép a szőke haj. A szőke nős viccek tipikusan a mainstream viccek,amik nem sértőek,de azért sokszor poénosak. Hidd el fiúként én is kaptam ilyeneket.:D


Szóval nem kell ezzel foglalkozni. Ezt kaptad.

2019. júl. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!