Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy ebben a korban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ebben a korban már ilyen dolgokat szeretne csinálni a hugom?

Figyelt kérdés
Van egy hugom aki 13 lesz, most megy hetedikbe. Szeretne egy párkapcsolatot (még nem volt neki), és csókolózni is akar. Nem nyelves, inkább csak szájra puszi hosszan. Természetesen tovább nem akar elmenni, tudja hogy korai, és nem is akarja még. Normális ez? Sokkal érettebb a kortársainál. Probléma lenne ha ezeket csinálná?

2019. aug. 15. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem, de hasonlóan érett fiúval kellene csinálnia, ami valószínűleg nem az ő korosztálya.
2019. aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális, nem érettebb a koránál, én is ilyeneket akartam 13 évesen, pedig 38 vagyok és amikor én voltam tinédzser nem értünk annyira korán.
2019. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Normális persze. De ilyen infókat honnan tudsz amúgy? Ennyire megbízik benned és elmondja?
2019. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3. Válaszoló.

Igen nagyon jó a kapcsolatunk.

2019. aug. 15. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van ez így.
2019. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nesty ***** válasza:

En 13 evesen, Vampirnaplokat neztem es azon eltem haltam hogy megtortenjen az elso csokom.

Ez teljesseggel normalis, sot igazabol kincs, mert ismerek nem egy 13 evest aki tobb hasonlo dolgon tul is van mar:(

2019. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!