Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen cukik az ázsiai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen cukik az ázsiai fiúk? (koreaiak, japánok)

Figyelt kérdés

Instán is sok ázsiai fiú követ és egytől egyik mind egy cuki fiú, nem nyomulok rájuk vagy ilyesmi, csak megakad rajtuk a szemem... Direkt akarnak "elcsábítani" vagy ez csak az én hülyeségem? Van valaki ezzel így?



Ui.: Pls ne kövezzetek meg, az "elcsábítás" miatt, ezt úgy értem, hogy ők is tudják, hogy jól néznek ki...



2019. aug. 15. 20:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
22%

Haggyukmá!


Még a Village People (ejtsd: vilidzspipöl) tagjaiban is több a férfiasság, mint azokban!!44!!

2019. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdes.. Amikor pl. bejelölnek facen én is nézek, mert lehet eltévedtek :)

Téveszmékre meg gyógyszi;)

2019. aug. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%
Válaszolók, pont hogy "cukiság" a téma, hogy az életbe jön most ide a férfiassági elvárásotok? Úgy hiányzik az a cukisághoz, mint hal az égre.
2019. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
94%
A fiatalabb ázsiai fiúk aranyosak igen, de miután elkezdenek dolgozni, családot alapítani akkor férfiasabbá válnak. Az én párom is ázsiai, más a szépségideál de inkább azt mondanám hogy jóképű nem cuki.
2019. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Nekem is tetszenek, de attól, hogy ilyen a külsejük, még lehetnek nagyon gonoszak. Kpop idolokról is kiderültek nemrég durva dolgok, pedig senki se gondolta róluk. :O
2019. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!