Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket nem zavar ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket nem zavar ha egyfolytában megbámulnak a fiúk mert jó a segged vagy nagyok a melleid?

Figyelt kérdés
Nem tudtam hova írhatnám ezt a kérdést szóval végül úgy döntöttem ide írom. Szóval a lényeg hogy velem sokszor van ez és eddig nem annyira zavart mert ez van nézzenek de mostmár kicsit kezd. Csak én vagyok vele így?

2019. aug. 15. 22:06
 1/10 Nesty ***** válasza:
78%

Dehogyisnem, undirito, ahogy az is amikor epitkezes van, es a draga munkasok futtyognek, meg mindenfelet beszolnak:)

Nekunk is ezt kene tennunk, eskuszom nem is ertem miert nem tesszuk ezt veluk is.

2019. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

Ne pakold ki a melleid, illetve ne feszülös gatyát vegyél fel?


Ezzel kilövöd a bámulok 90%-át


A maradék 10% -nak pedig csak szimplán tetszel, ne ítéld el őket

2019. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Az hogy bámulnak bámuljanak, nem fogok nyáron macinacit venni miattuk meg nagykabátot. Az sokkal jobban zavar mikor utánam fütyülnek vagy kiabálnak.
2019. aug. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére engem nem bámulnak meg, mivel deszka vagyok, meg javarészt oversized póló van rajtam, ami eltakarja a testem nagy részét, de eléggé zavarna, ha nagyobb adottságokkal rendelkeznék, és mások meg megbámulnak
2019. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 subrette ***** válasza:
100%
Meg kell tanulni kezelni. Legjobb nem foglalkozni vele. Semleges arccal mész tovább, mintha meg se hallanád. Vagy kedvesen visszamolyosgsz, de nem is lassítasz, nehogy továbbgondolják. Vagy átmész a túloldalra. Ha tudod, hogy valahol be fognak szólni, mert építkezés van a környéken, ne menj mindig ugyanazon az útvonalon, hogy kevésbé légy kiszámítható.
2019. aug. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Hát, igazából sok lány ismerősömet zavarja, de már többnek is megmondtam, hogy ne csodálkozzon, amikor majdhogynem a kezembe esik a melle, annyira nincs ami tartsa.
2019. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem nagyok a melleim és idegesítő ,hogy mindig azt nézik a szemembe sose néznek...

Pedig szégyelős vagyok nyáron is csak hosszú nadrágot veszek fel,hogy ne látszódjon semmim.

2019. aug. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
De, eléggé idegesít. A melleim nem nagyok, sőt, inkább kisebbek. A seggem átlagos szerintem. Általában csak azt veszem észre, hogy a munkások megbámulnak, de volt màr, hogy beszóltak, dudáltak vagy fütyültek. Pedig soha nem hordok olyan ruhát, amiből bármim is kint van vagy ami túl dekoltált lenne. Sokkal jobban szeretek hosszú farmerban lenni, pulóverben, kabátban, de nyáron megsülnék. Télen is van, hogy bámészkodnak, de ritkábban és én is jobban érzem úgy magam. Igaz, hogy nem túl rövid a gatyám, nem lóg ki a seggem alja, de a rövidgatya az rövidgatya, jobban formálja a feneket, kilátszik a lábam egészen a combomig.
2019. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"Lányok titeket nem zavar ha egyfolytában megbámulnak a fiúk mert jó a segged vagy nagyok a melleid?"


Jaj te szegény 😆 mindjárt meg sajnállak 😀


Ha annyira zavarna téged tudnál tenni ellene

2021. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, jobban zavarja őket, ha kiteszik közszemlére és nem bámulják meg őket, mintha igen.
2023. okt. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!