Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Olyan közepes alkatom van,...

Olyan közepes alkatom van, nem vagyok tul magas viszont a melleim nagyok a koromhoz képest, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem örököltem, nemtudjuk a szüleimmel se hogy mitől lehet, de 14 éves vagyok...mellben túlnőttem a suliban az összes tanárt, diákot...és ez zavar is(nagyon) szval azt szeretném kérdezni hogy valaki tud-e valami értelmes választ erre...

2014. aug. 16. 00:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát később majd nagyon is fogsz örülni ennek az adottságnak :) Valaki mástól örökölted a családból.
2014. aug. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

" szval azt szeretném kérdezni hogy valaki tud-e valami értelmes választ erre... "



fuuu bazze

2014. aug. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Genetika.
2014. aug. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, bizonyos esetekben ingyen is megműtik, ha olyan nagy, hogy problémákat okoz (pl hátfájás). De ha nincs ilyen problémád akkor örülj neki, hogy nagy :D
2014. aug. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
5%
Off: Miért jó ha nagy? Feláll tőle a ragyás fejű pejhedző fiúkák p-öcsikéje?
2014. aug. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%

Örülj neki, hogy nagy, ezerszer vonzóbb, nőiesebb egy olyan lány, akit nagy mellekkel áldott meg a természet.

24F

2014. aug. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

14 éves korban nem fogják csak úgy megműteni! (és ne is műtsék!)

Majd egy pár év múlva - tapasztalatok alapján - eldöntöd, hogy Isten verése, vagy Isten áldása-e a nagy mell!

Szerintem az utóbbi - én hálát adnék a helyedben!!!

2014. aug. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5 Aham persze 14-től 90-ig feláll rá a pö.csikéjük, már akié még fel tud.
2014. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez genetika, ezt osztotta neked a természet.


Egyébként jól írják, ha annyira zavar és hátráltat az életben akkor tbre megműtik. Persze pszichológiai és egyéb tesztek után.


DE!!!

még nagyon fiatal vagy így ilyesmin nem érdemes gondolkodni, a tested utolérheti, arányosabbá válhatsz és máris kevésbé tűnik nagynak. Na meg a véleményed is változhat.

2014. aug. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szüleidtől tudod ezt örökölni, hanem a nagyszüleidtől. Nálunk mindenkinek kreol bőre van, az én bőröm fehér, anyai nagyapám apukája volt fehérbőrű ősöm. Aztán pl. nekem nagy melleim vannak, rajtam kívül senki másnak (apai nagyanyám anyja volt nagymellű), vagy pl. az arcom csupa anyu, az alkatom (vékonyság) csupa apu családja.


Nekem 14 évesen a nagy mellek elvágnák a sportkarrieremet, de mindig azt szoktam mondani, hogy elkezdődött egy másik...:))


Ha zavarni fog később is, léteznek már erre műtétek, engem nem zavar, volt, hogy zavart, de megszoktam, hogy nézik. Napszemcsi, fülbedugó és irány az utca!:)


27N

2014. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!