Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden fiú egyforma?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú egyforma?

Figyelt kérdés

Én egy normális egy kicsit helyes, fiú havert keresek, de minen fiú egyből d@gni akar meg ilyenek.Mit csináljak? Olyan fút szeretnék akinvel mindent meg oszthatok, és ő is meg oszt vlm mindent. Inkább mondjak le az ilyenről? El tűntek a normális fiúk a világból?



L



2019. aug. 19. 15:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Erről a volt barátnőm jutott eszembe. :)

Azt mondta, hogy nagyon fél elveszteni a szüzességét, lehet hogy sosem fog készen állni rá. Én megígértem neki, hogy ha kell, inkább szűzen halok meg én is, ő fontosabb számomra. Azóta más pali fogdossa. :)

2019. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Öhm......nem,nem tűntek el, csak nem olyan helyen keresel ahol kellene. A gy*kerek mindig feltűnőbbek, mint normálisabb társaik. Mondjuk azt tényleg nem értem miért kritérium, hogy "kicsit helyes" legyen,de mindegy. Amúgy miért nem olyanokkal próbálkozol barátkozni akinek párja van? Nagy eséllyel nem arra fog koncentrálni, hogy az ágyába csábítson.
2019. aug. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
72%
Ellenkező neműeknél, hogy lehet igaz barátság? Még az azonos nemből is a 100ból 1 ha igaz... Neked csak 1 szemetes kell, ne tagadd 😋
2019. aug. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Aabbgfggfgf ***** válasza:
100%
Az, hogy a gyakorikérdések.hu-n kérsz választ erre a kérdésre, nem pedig kitapasztalod az évek során saját magad, ez mindent elmond rólad. Egyébként igen, van 10 lány barátom, akikkel nagyon sok mindent megosztunk egymással, és képzeld, egyiket sem dugtam meg. Wow! Sok idióta egy helyen xD. Itt is csak nevetni lehet a hülyeségeken ;D
2019. aug. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Interneten keresztül akarsz barátkozni, mégis ki tudna interneten keresztül megdugni? Buta 14 éves Billie Eilish vagy hogy írjak rajongó vagy kamudepresszió meg minden. Ahogy írták már előttem neked egy lelki szemeteskuka kell. Szánalmas vagy :)
2019. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt még 2 dologgal tudnám kiegészíteni:

1. Ritka a barátság két nem között,így ne csodálkozz,ha egy fiú többet akar. Most nem a szexről beszélek,hanem párkapcsolatról.


2. Akikről te írtál,azok gyökerek. Imádom a melleket, a fenékről nem is beszélve,de soha nem voltam olyan tapló,hogy random lányoknak ilyen kérdéseket tegyek fel. Se nem tekintem tárgynak őket. Párkapcsolat centrikus vagyok, így soha nem fog hasonló elhangzani a számból. Ha mégis,akkor szégyellném magamat,hogy egy lánnyal így beszélek.

2019. aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!