Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem keres privátban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres privátban?

Figyelt kérdés
Egy fiúval nemrég ismerkedtem meg aki iskolatársam lesz, nem osztálytárs. Nagyon jól elvoltunk amikor találkoztunk de akkor se csak kettesben és jeleket is adott pl: felkert táncolni, megolelt, velem foglalkozott sokat, odaadta a pulcsijat stb. mégsem keres privátban. Van egy csoportunk pár emberrel ott beszélgetünk nem csak vele nyilván és ő egy másik lánnyal is jól elvan tényleg haveri szinten a lánynak van barátja is. Ők beszélnek privátban hulyesegeket amit csoportba azt kb. Nem tudom nekem kellene e ráírni vagy hogy legyen.
2019. aug. 20. 09:45
 1/2 PinkPrincessQueen ***** válasza:
100%
Szerintem még túl rövid ideje ismer és nem tudja, hogy mit is szeretne tőled pontosan, de a jelek szerint, amiket leírtál, tuti hogy tetszel neki (akár minimálisan is). Lehet csak elfoglalt, nem ér rá, barátaival lóg, éli az életét, és azért nem ír. De biztos, hogy nem felejtett el téged.
2019. aug. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1koszonom szépen a hasznos választ <3
2019. aug. 20. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!