Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejön ha egy lánynak szép hosszú ápólt haja van és azt szexinek találjátok ha azt igazgatja?

Figyelt kérdés

Én azt vettem észre ha egy lánynak szép az arca, akkor az is fel tudja dobni a kinézetét ha szép hosszú haja van. És nekem én a testet utána nézem csak meg jobban. Mert szerintem sokkal szexibb az ha egy lány a szép hosszú haját igazgatja! Mint pl ha mindene ki van emelve és azzal szórakozik. Persze az ilyen lányokat pár haverom elitéli. Mert azt gondolják, hogy a legtöbb ilyen lány biztos bunkó. És csak azok a normálisak akik csak normális ruhába őltözködnek. Ez azért nem így van, bár nekem már lassan 4 éve barátnőm sincs!

18/F



2019. aug. 22. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem szép ha egy lánynak hosszú haja van, persze ha ápolt. Én nagyon szeretem a barátnőm haját birizgálni (mármint ha lenne barátnőm), emiatt csak feldob rajta ha szép és hosszú. Az ha a lány igazgatja a haját, az engem semmilyen érzéssel nem tölt el
2019. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is így vagyok engem. Jobb lenne ha én birizgálhatnám a haját! Bárcsak lenne kiét.
2019. aug. 22. 23:23
 3/4 anonim válasza:
83%

:D

Rohadt vicces, ahogy azon szenvedtek, hogy nincs kinek birizgálnotok a haját.

2019. aug. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 pont, hogy szomorú. Mert én sajnos nem ismerek normális lányokat!
2019. aug. 27. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!