Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Bejön? Vagy inkább nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejön? Vagy inkább nem?

Figyelt kérdés
Mielőtt félreértés lenne, NEM DIVATBÓL a hosszú hajú fiúk bejönnek nektek? Kb tarkoig ér oldalt rövid. Nem fel nyírt pávára kell gondolni.

2017. dec. 10. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? A lényeg, hogy olyan legyél, amilyen szeretnél, amilyennek jól érzed magad :) legyél csak önmagad, mert úgy fognak BELÉD szeretni, nem pedig abba a karakterbe, akit alakítasz.
2017. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bár ilyen könnyen menne.
2017. dec. 10. 22:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak ha rocker/ metál srác vagy. Általában csak nekik áll jól a hosszú haj
2017. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jobban tetszene ha oldalt nem lenne rövid de persze bejönne. Ha van hozzá egy jó személyiséged akkor felőlem kopasz is lehetsz
2017. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 engem a rap vonz
2017. dec. 10. 22:21
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha látjátok egy fiún hogy sokszor rátok néz de nem mer kezdeményezni akkor ti odamentek? (Természetesen ha bejön )
2017. dec. 10. 22:23
 7/10 anonim ***** válasza:
En személy szerint nem szeretem egyáltalán a hosszú hajat fiún. De ez mindenkinél más, gondolom, nem hordanad ugy, ha tudnád, hogy nem all jól ;)
2017. dec. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszenek a hosszú hajú fiúk. Az évfolyamból 2-t ismerek, egyiknek van barátnője október/november óta, viszonylag helyes is, de nekem nem az esetem.
2017. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be, de a te döntésed! Ha tetszik menj oda hozzá, derítsd ki miket szeret és légy ömmagad, közelíts!
2017. dec. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen, igen :D de ha olyan Justin Bieber fanokat akarsz szerezni, ne reménykedj xd a rocker, vagy rappes csajoknak viszont nagyon bejön a hosszú haj
2018. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!