Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a férfiaktól, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a férfiaktól, mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Tini vagyok, nem volt még egy kapcsolatom se, nem beszélgettem soha interneten srácokkal,es beszélgetni se beszélgettem még úgy különesebben velük. Új suliba megyek jövőre és szerernék több önbizalmat adni magamnak ezen a téren mert eléggé gáz hogyha közel jön hozzám egy srác,azzonal menekülök. Arra is gondoltam hogy mi van ha leszbikus lennék de mégis érdekelnek a fiúk(is) csak félek és nagyon nagyon béna vagyok az ismerkedés terén. Csak fura hogy lányokkal nincs ilyen bajom,de bármelyik srácnál már igen. Ez mitől lehet,mit kéne tennem?

2019. aug. 25. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Üss, üvölts és fuss ha közel jönnek hozzád!

Komolyra fordítva- szerintem ki fogod nőni ezt a dolgot idővel, nem kell különösebben aggódnod emiatt. Önbizalomnövelés-képpen zenélés, sportolás egész okés.

Lényeg, hogy ne parázd túl a mindennapi szitukat.

2019. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%

Hát, én egyáltalán nem vagyok közöségbe, de ha csak egy lán jön szembe én már felnézni nem merek :D Szóval ismerős.. Ne legyél lezbi, ha nem vagy olyan trendi kis izé mint a többi, akkor biztosan értékes vagy, és leszel egy fiunak aki mindennél jobban szeret majd :D

Mondanám hogy írj ha szeretnél, de csak ha komolyan is gondolod

2019. aug. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoval zavarba josz... Felenk vagy ami nem egy rossz tulajdonsag. Kinoheted, esetleg ismerkedesre raszanhatod magad.
2019. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
14 éves vagy, középiskolába mész?
2019. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!