Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szisztok! Ez inkább fiúkhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szisztok! Ez inkább fiúkhoz szól. Mi az a dolog ami alapján tetszik egy lány?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy mi alapján kezdtek el egy lány iránt érdeklődni? Mi az ami leginkább tetszik egy lányban/lányon?

2019. aug. 26. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
A kulseje alapjan de nyilvan ha emelle kedves es oszinte es nem buta akkor fonyeremeny.
2019. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Mivel először a külsőt látjuk meg , alap hogy szép legyen , persze ez szubjektív . Személy szerint nem szeretem a sok sminket , inkább a természetes szépség , ugyanígy a ruházattal is , a túl extravagáns darabok inkább visszataszítanak. Ezek után jön a fő rostálás , a belső tulajdonságok megismerése , nálam ott dől el , hogy valóban számomra értékes emberről van-e szó , ezek után dől el ,hogy igazán elkezdek-e érdeklődni ,mert vonzz a személyisége , vagy csak egy olyan lány akit megnézek ,aztán el is felejtek.
2019. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az ha fisszafogott, tehát nem ugy öltözik mint egy utolsó tiniribi.. Belül legyen elfogadó hűséges, és kb ennyi kéne nekem.. de ebből kevés van :/

18f

2019. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szep arc meg hogy ne legyen dagadt
2019. aug. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

-Ha képes nyitni felém és nem csak bólogat meg rövid válaszokat ad. Merjen kérdezni, nyíltan beszélni.

-Külsőre pedig legyen igényes, de ne mutasson sokat. Nekem a farmer + póló is bejön, nem kell "extrém" ruha. Amit még meg szoktam nézni az a haj és a köröm ápoltsága, ezek sokat elmondanak.


Nekem ezek alapján tetszik meg (vagy sem) egy lány.

2019. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. külső: csinos, ápolt, mosolygós :3

Hang: ha szép kedves hangja van az még vonzóbbá teszi:3

2.Belső: aranyos, kedves, segítőkész, őszinte, okos


Ha ez megvan egy lányban akkor odáig vagyok érte.

Főleg hogyha picit visszafogottabb. Tehát nem teszi magát mindenkinek! :D


Leginkább ami tetszik egy lányon az alakja meg a stílusa. Ami egy lányban tetszik meg, az nagyon egyszerű: az, hogy önmagát adja.

2019. aug. 28. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak szeressen...
2019. aug. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!