Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ajanlotok csokolozas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajanlotok csokolozas elott, kozben?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni hogy kellemes legyen a lehelletem? Meg ilyenekre lennek kivancsi:D Egyebkent lany vagyok:)
2019. aug. 27. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Egyél csípős kolbászt.
2019. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Mielőtt elmentem a randira, mindig fogat mostam, de utána nyugodtan lehet rá enni meg inni. Ez azért, hogy tiszta legyen a szád, de ugyanakkor ne az a tömény mentolos, éhgyomor hatás legyen.

Közben pedig azt ajánlom, hogy ne görcsölj rá. Képzeld azt, hogy ez már nem az első és jönni fog magától. Meg amúgy ugyanolyan az első is, mint a többi, talán annyiban jelentős, hogy ez az első lépés a többi felé. Meg lehet, az elején nem leszel olyan, mint akivel már rég megtörtént, de ez nem is teljesítményre megy. Csak át kell magad adni az érzésnek.

Ja és hogy ne legyen kellemetlen a helyzet, azt ajánlom, hogy miután közeledtek egymás felé és tuti nem fejeltek össze (:D), akkor csukd be a szemed és koncentrálj a csókra. Ne pedig kifelé sasolj, mert az elég kellemetlen tud lenni.:D

2019. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Lazy Lover ***** válasza:
76%
Moss fogat előtte meg mentolos rágó csók közbe simogathatod a hátát meg a fenekét
2019. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a 2.-nak:)

#3-as fiunak a feneket? :DD

2019. aug. 27. 14:29
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Szájszag ellen: fogmosás, rágó, szájvíz, tictac

Csókolózás közben én a srác tarkóját fogom, a hajába beletúrok, az arcát fogom, esetleg a mellkasát


+csók tipp: nyald meg a felső ajkát, a fogsorához ne érj hozzá, szinte hegyes legyen a nyelved xd najó ezt nehéz körülirni, de ezt a trükköt sokan dicsérték

2019. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
58%
Egyél fokhagymát, annak az illatát nagyon szeretik a fiúk.
2019. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5 Koszonom:) Johetnek meg valaszok :)
2019. aug. 27. 15:07
 8/11 Lazy Lover ***** válasza:
Nem a sajátodét 😀 csók közben jó a tapi meg a simogatás
2019. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 De az nem nez ki hulyen ha egy fiu feneket taperolom? :DD
2019. aug. 27. 20:10
 10/11 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Nem nyugi a legtöbb srác szereti
2019. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!