Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az iskolában sok fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az iskolában sok fiúnak bejövök és a többi lány ez miatt lek**vaz Szerintetek ettől lesz k**va valaki? (Mert sztem nem)

Figyelt kérdés
2019. aug. 27. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

csak ha mindegyikkel flörtölsz és lefekszel velük.

Amúgy simán irìgyek.

2019. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Dehogy fekszem le!

Ennyire irigyek?

2019. aug. 27. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha egy lany allandoan vagy sokat van fiuktarsasagaban akkor ot egy erkolcstelen kis rhibinek tartjak. Persze te tudod hogy nem vagy az, de ez a kulso megiteles hatassal lesz a jovodre. Ha pedig nem foglalkozol veluk de bejossz mindnek akkor azok csak irigyek ;)
2019. aug. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok körülöttük,hanem ők körülöttem.....
2019. aug. 27. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Ezt a mondást ismered? "Ha egy kulcs minden zárat kinyit, akkor az egy mesterkulcs, ha egy zárat minden kulcs kinyit akkor a zár a rossz." Ez a mai valóság k*vának lenni gáz, de dzsigolónak lenni nagyon menő.


Egyébként nem, nem ettől leszel k*va, valószínűleg csak irigyek rád.

2019. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Slut (noun): a woman with the morals of a man (ironia)


Szerintem qva aki megcsalja a barátját és aki direkt szórakozik a pasikkal.

Tőlem le is fekhetnél mindegyikkel, akkor se lennél az. Gyerekes és irigy a többi csaj, ne foglalkozz velük.

2019. aug. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
73%

Ne foglalkozz velük, csak féltékenyek.

Több oka is lehet a féltékenységüknek:

- amelyik fiú nekik tetszik, az inkább veled foglalkozik

- ők sehogy se tudnának felszedni valakit, neked viszont csak választanod kéne egyet a sok közül

-hiányzik nekik a fiútársaság, csak lányokkal tudnak barátkozni

De ezzel ne foglalkozz. Ha tényleg nem "kurvulsz", akkor ez az egész teljesen rendben van! Örülj neki, ezek szerint jó csaj vagy, és kellemes a személyiséged is!

2019. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem vagyok semmi extra....
2019. aug. 28. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!