Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kicsikét elcsesztem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macskarap kérdése:

Egy kicsikét elcsesztem a buliban egy lányal hisz teljesen elment az önbizalmam lehet még valami?

Figyelt kérdés

Elhivtam tancolni nem nagyon akart beporogni beszelgettunk kozbe aztan kiderult h rosszul lett majd pedig elhivtam megint tancolni de azt mondta h mogottem az a 30éves srac mar elhivta es nem akarja megbantani es utanna a fulembe sugta h jeloljem be facen. Én meg mondtam neki h: gondolom akkor nem utoljara latjuk egymast

Erre o:nemnem

Utanna meg elakartam hivni tancolni de azt mondta h csatlakozzak inkabb hozzajjuk és nem emrtem nagyon semmit sem tenni szoval megegyszer beegtem.

Szerintetek van még esélyem? Vagy azért mondta hogy irjak ra mert latta rajtam h felkeszuletlen vagyok?

Az onbizalomrol meg annyit h most szakitottam nem reg volt baratnommel es az onbizalmam nagyon visszaesett.


2019. szept. 1. 03:34
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem adott neked meg egy esélyt, de legyen önbizalmad ne légy olyan mint én xd 0 önbizalmam van kB nem merek egy lánnyal se beszélni
2019. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oksa köszi,hat most ugy nezki lehet lerazott de nem vakar le magarol ilyen konnyen max ha ma is a tegnapihoz hasonloan beszelgetunk.
2019. szept. 2. 05:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű nem volt.
2019. szept. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!