Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy fiú mire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy fiú mire értette ezt?

Figyelt kérdés

Hétvégén volt egy esemény, ahová a volt osztálytársam a barátjával jött. Estére haza is vittek minket a lányokkal. A barátjával beszéltünk pár szót, majd az anyukája mondta,hogy a fia mondta neki, hogy majd nézzen meg, mert nem vagyok csúnya.

Szerintetek úgy, hogy van barátnője és így mondta, akarhat ő is tőlem valamit, vagy mire értsem ezt?

Mert arra gondolok, hogy oké, hogy valaki megnéz egy lányt, de az anyjának csak úgy mindegyikről nem számol be.

Ti mit gondoltok?

Köszönöm, ha elolvasad és válaszolsz rá!



2019. szept. 3. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem ne vedd Maris ugy mert nem Kell egybol arra gondolni....szerintem ezen ne kattogj inkabb probald megfigyelni a viselkedeset es idovel ugyis megtudod hogy miert volt ez
2019. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ha barátnője van és még ennek ellenére is beszámol az anyukájának arról, hogy te bizony egy jó csaj vagy akkor valószínűleg tettszel neki de ez persze nem azt jelenti, hogy szerelmes is beléd, viszont az biztos, hogy csinos lánynak tart.😊
2019. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!