Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most nagyon nem vagom....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most nagyon nem vagom. Higy értette?

Figyelt kérdés

Nem tudom h rolam volt e szó, de mikor a trolin álltam akkor egy srac a haverjával dumalt és hirtelen szinte kiabálta, h “olyan ronda h már szép” dumát úgy, h a szemembe nézett

Most ezt nagyon nem értem de nagyon idegesit. Az is lehet h nem nekem mondta, de akkor nem nézett volna a szemembe. Már nagyon ki vagyok tőle :D



2019. jan. 7. 21:04
 1/7 A kérdező kommentje:

Hogy*

Bocs a helyesírási hibákért, de nem ellenőriztem

2019. jan. 7. 21:07
 2/7 grafno ***** válasza:
100%
Tetszettél neki. Furcsa párkeresesi ritust láthattál ma. Máskor mond azt, hogy ilyen kicsi, h már majdnem nagy.. 😂
2019. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

😂😂😂 ez jó!!


De ezzel le is rondazott meg nem is és ez eléggé kiakasztott mert hat az onbizalmam se olyan nagy :D

2019. jan. 7. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak lerondázott, de passz. Felejtsd el, nem kell az ilyen tahókkal foglalkozni.
2019. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na igen, ettől feltem 😂

De hat ha neki nem, másnak talán

Köszönöm a válaszokat!

2019. jan. 7. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is úgy érthette hogy az ő szemszögéből nézve csúnya vagy.Mert az ilyen dumát, hogy olyan csunya hogy már szép,elsősorban a bűn rondaságra mondják,illetve ha komolyan gondolta volna hogy szép vagy,akkor is tuskó a srác,mert nem így szoknak "bókolni".Szóval így vagy úgy egy tuskó a srác.Ne kattogj ezen.spoiler: miért van olyan érzésem hogy te olvadsz? Nem szó szerint,hanem képletesen,oda vagy azért a srácért,fel keltette a figyelmedet,nagyon ki vagy tőle de a jó értelemben.
2019. jan. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Neeem

Soha nem lattam meg azelőtt és a trolin így úgy álltam h az ablak fele nézzek. Meg csak eszre se vettem, csak akkor mikor elkezdett hangosan dumálni na akkor néztem oda

Elég kínos volt de nem, nem ismerem és nem is jott be 😂

2019. jan. 8. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!