Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznál engem?

Figyelt kérdés
Mindig az van hogy a kedvében járok meg stb. És annyit mond hogy kösz. Aztán meg ha egy másik fiú tüsszent egyet elkezd rajta röhögni és órákon keresztül beszélgetnek a tusszentesrol. Mindig más fiúkkal lóg és csak akkor beszélget velem hogyha azt akarja hogy rendezzék le neki valamit kb ilyeneket hogy : verjem meg xy mert rálépett a cipojere meg hogy szóljak be egy másik lánynak mert összevesztek és én rendezzen le nekik az ügyet és mindig csak akkor mond kedvesek ha adok neki de én sosem kapok tőle semmit :( És lehet hogy rosszul fogalmaztam meg magam de már nagyon zavaró és amikor mutat valami érdeklődést irántam mi dig kedveskedek aztán ott hagy mint egy körforgás és ez megy folyót elölről meg elölről és bocsi a helyesírási hibákért :(

2019. szept. 6. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket hagyd a francba..
2019. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne csicskulj be neki. Persze hogy kihasznál ha látja hogy szól és ugrassz egyből.
2019. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!