Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Milyen lanyokkal ismerkedjek ha nem vagyok tul helyes es vekony is vagyok?

Keress kérdéseket hasonló témában: társkeresés

szept. 11. 23:28  Privát üzenet  

A válaszok
Csúnyákkal.

A válasz 15%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont szept. 11. 23:37 Privát üzenet
Hát aki tetszik. Ha annak lánynak is tetszel akkor viszonozni fogja.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont szept. 12. 15:52 Privát üzenet

Először inkább az önbizalommal ismerkedj meg! Utánna jöhetnek a lányok.

Az, hogy nem tartod magad "túl helyes"-nek eléggé nagy hiba. Ha rendelkezel önbizalommal és tisztában vagy az értékeiddel sokkal sikeresebb leszel a csajoknál.

Sok sikert!

16f

A válasz 12%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont szept. 12. 19:38 Privát üzenet
Amúgy 2.vagyok. van olyan haverom aki egyáltálan nem tartja magát helyesnek és nagyon vicces meg jófej srác. Van amikor viccet is csinál az öltözködéséből stb. Neki nincs nagy egoja. De mégis valahogy olyan stílusa van,hogy egyszerűen nem lehet nem szeretni

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont szept. 13. 05:56 Privát üzenet
macskA4224 nevű felhasználó válasza:

Akiknek a belső fontos. Aki elfod. És hidd el ledz olyan aki vonzónak tart majd.

Viszont! Szerintem a vékonyság nem baj. Személy szerint nekem kimondottan magas vékony srácok tettszenek. Ízlések és pofonok

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont szept. 17. 11:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok, nálatok mit jelent az, hogy valaki "helyes"?
Hogyan ismerkedjek meg egy olyan lánnyal akivel csak egy buli alkalmával tudtam 10-15 percet beszélni?
Lányok! Nektek bejönne egy helyes arcú fiú aki kicsit "macisabb" testalkatú? Nem az a nagyon, hanem csak kicsit.
Hogyan ismerkedjek meg egy Csíkcsicsói fiúval, ha nem tudom pontosan kicsoda, csak bálokban láttam?
Nyaral pár helyes srác a házunkban, hogy ismerkedjek meg velük? Bővebben lent
Lakik pár helyes srác a szomszédban, szerintetek milyen ürüggyel ismerkedjek össze velük? 17/L

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!