Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lanyokkal ismerkedjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lanyokkal ismerkedjek ha nem vagyok tul helyes es vekony is vagyok?

Figyelt kérdés

2019. szept. 11. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Csúnyákkal.
2019. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Hát aki tetszik. Ha annak lánynak is tetszel akkor viszonozni fogja.
2019. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Először inkább az önbizalommal ismerkedj meg! Utánna jöhetnek a lányok.

Az, hogy nem tartod magad "túl helyes"-nek eléggé nagy hiba. Ha rendelkezel önbizalommal és tisztában vagy az értékeiddel sokkal sikeresebb leszel a csajoknál.

Sok sikert!

16f

2019. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy 2.vagyok. van olyan haverom aki egyáltálan nem tartja magát helyesnek és nagyon vicces meg jófej srác. Van amikor viccet is csinál az öltözködéséből stb. Neki nincs nagy egoja. De mégis valahogy olyan stílusa van,hogy egyszerűen nem lehet nem szeretni
2019. szept. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akiknek a belső fontos. Aki elfod. És hidd el ledz olyan aki vonzónak tart majd.

Viszont! Szerintem a vékonyság nem baj. Személy szerint nekem kimondottan magas vékony srácok tettszenek. Ízlések és pofonok

2019. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!