Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nyaral pár helyes srác a...

Nyaral pár helyes srác a házunkban, hogy ismerkedjek meg velük? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szerintem a pasim miatt, nem igazán mernek közeledni hozzám, viszont én pusztán ismerkedés szempontjából, haverkodnék velük, de nem nagyon beszélek a nyelvükön ? Valami szituáció, praktika, amivel közelebb kerülhetnék hozzájuk, hogy elkezdjünk dumálni, de ne úgy jöjjön le nekik, hogy rájuk akarok mászni? Pl. megkérhetném, hogy segítsenek már valamibe, de mibe ? Remélem kreatívabbak vagytok nálam, előre is köszi a válaszokat :) 19/L
2013. aug. 15. 23:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Sajnálom a barátod, hogy egy ilyen lány a nője. Remélem mihamarabb rájön hogy csak egy b-dös kis rib-nc vagy. :)
2013. aug. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek az elsővel :(
2013. aug. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
menj le meztelenul dugasd meg magad aztan hagyd oket nyaralni
2013. aug. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kérdező ennek mi értelme? Sosem értettem az ilyen felfogású nőket (ez ugyanaz mint amikor a bepróbálkozó szerencsétlen srácokat etetitek és aztán benyögitek hogy csak barát lehetsz). Azok meg amilyen nyomik, még el is vállalják a lelki szemetes szerepét csak h a közeletekben maradhassanak. Én inkább leszek egyedül. :D

Ennek a tervednek semmi értelme. Úgyis qrás mindennek a vége - ha jól mennek a dolgok :)

2013. aug. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Még szerencse, hogy a barátom tudja azt amit, te nem, hogy megbízhat bennem :) De most, hogy ne kapjak ilyen kommenteket, nem fogok magyarázkodni, hogy nyelvet gyakorolnék, barátokat szereznék, mert ez lehet másnak nem ilyen egyértelmű..
2013. aug. 15. 23:56
 6/15 A kérdező kommentje:
Jól van, akkor olyan emberek válaszát várom, akinek még nem törték össze a pici szívét!
2013. aug. 15. 23:57
 7/15 anonim ***** válasza:
Keresd a társaságukat.
2013. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Praktikák??? Komolyan tanítani kell embereket sima ismerkedésre 19 éves korukban? Kérdezd meg tőlük élvezik-e a nyaralást, miért nem mentek szórakozni. De JAJ! Várjuk! Most esik le, hogy nem beszéled a nyelvüket, akkor mit akarsz velük ismerkedni, ember?!
2013. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szörnyű, hogy ha nem egyezik a véleményünk a tiéddel kérdező, akkor egyből támadsz minket, hogy összetörték a szívünket biztos. Mit tudsz a mi szívünkről? Tipikus beképzelt ribizli vagy. Jól szájon kéne csapni az ilyen nőt.
2013. aug. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem beszélek folyékonyan, de megértetem magam... Nyilván, ha nem tudnám még ezt se, nem is akarnék probálkozni... Hogy ismerkedéssel kapcsolatban kértem tanácsot ? Nincs vele problémám, de egyébként a mai világban sok embernek van
2013. aug. 16. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!