Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg szeret...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg szeret vagy csak arra kellenék neki?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy fiúval (18L 20F) együtt voltunk pár hétig, aztán kidobott. Rá pár napra írt hogy sajnálja az egészet, találkoztunk, a lenyeg hogy aztmondta megbánta és hirtelen felindulàs volt, sajnálja. Okés, mindenkinek jár egy 2x esély alapon újra összejöttünk. Kb egy hónapja (se) vagyunk újra együtt, de màr többször mondta hogy miért nem alszok ott mert keveset találkozunk (dolgozik, így heti kb 1x) és ezt kb minden alkalommal kérdezi...

Neki már elég sok barátnője volt, nekem csak 1 barátom és nem tudom hogy most értitek egy éjszaka után megint kidobna e, nem tudom mennyire gondolja az egészet komolyan stb...szerintetek?



2019. szept. 12. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen arra
2019. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag arra.
2019. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne add olyan könnyen magad. Munka után is találkozhatnátok például, lehetőség van bőven. Ha csak emiatt szakít, nem szeret.
2019. szept. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen.

És nem,nem jár mindenkinek második esély

2019. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!