Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Minden srácnak csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cini10.07 kérdése:

Fiúk! Minden srácnak csak szórakozni kellenek a lányok? Nem értem miért nem találok magamnak végre egy srácot aki magamért szeret.2 embert szerettem igazán, az egyiket most is. Dehát nekik csak szórakozni voltam jó. Többi lent.

Figyelt kérdés
A mostani sráccal kavartunk, osztálytársam volt 8.év végéig :S Senki sem tudott "rólunk,,...nem voltunk együtt, de szerettem..Megbeszéltük majdnem 2év után hogy befejezzük, mert egyikünknek sem jó ez így..3nap múlva barátnője volt...Én feladtam érte a külföldi életem és hazajöttem mert azt hittem hogy együtt lehetünk..erre ,,otthagyott"..Csak én vagyok ilyen szerencsétlen? 15/L

##parkeresesibajok
2016. júl. 13. 00:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

sajnálom, hogy e van veled, de csak 15 vagy, lehetnél drogfüggő alkoholista, mint jómagam, szóval örülj annak amid van :3

17F

2016. júl. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 October15 ***** válasza:
100%
Ezért nem kell 15 évesen bármi lényegi döntést hozni.
2016. júl. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 October15 ***** válasza:
100%

1.: Mert aztán a 17 olyan marha sok. :D


Egyéb iránt kérdező: Komolyan 2 ember alapján vonsz le ilyen következtetéseket? Azért te is érzed, hogy ez egy picit sántít.

2016. júl. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem csak miattuk..de ők az a két nagy eset akik miatt ezt mondom...hozzáteszem mindkét fiú velem egyidős volt a sztori idején...A döntést úgy fogalmaznám meg hogy nem csak ő játszott szerepet abban hogy haza akarta,m kerülni de nagyrészt miatta is..Idén leszek 16 ami nem is sokára lesz, de sosem voltam senkivel együtt, pedig úgy tudok szeretni ahogy nagyon kevesen...és nem értem hogy ezt az én korombeli fiú ismerőseim miért nem értékelik és csak a külsőt nézik.Nem vagyok a legszebb de szerintem nem vagyok vészes eset és kedves vagyok mindenkihez..Mégis velem lenne a gond? :S
2016. júl. 13. 01:11
 5/13 anonim válasza:
Nem kell hibáztatni a korosztalyod majdnem minden fiuban ott a vagy es sokan nem tudnak ellenallni, ennek ellenére nem csak jatszadoznak csak mivel fiatalok ezert nincs bennük olyan szintű huseg ami kötne oket stb de ezert nem feltétlenül mi vagyunk a hibasak
2016. júl. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, ami történt, én is így vagyok ezzel, hogy normális lányt nem találok, aki szeret is. írtam privátot.
2016. júl. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen csak a külsőt nézik. Én a jelenlegi kiszemeltem személyiségébe szerettem bele, nem a külsejébe. 17/F
2016. júl. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a mai világ olyannyira megváltozott hogy z már fájdalmas.Ma már a lányok eggy szálrózsa vagy csokor helyett ékszereket,stb-t kérnek ha meg odaálsz eggy virággal holnapra a kukába landol.Nekem ezek a bajom a mostani lányokkal.Szerintem te pont kifogtad azokat akik nem értékelik a benned lévő jóságot és tiszteletet.Szerintem nem eggy nagy buli az élet.Csak még nem tudják ezt felfogni.Sok sikert minden továbbihoz. 15/F
2016. júl. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 October15 ***** válasza:

8.: Na hát azért ez is messze eltúlzott. :D Azon mondjuk ne csodálkozz, hogy furán veszi ki magát ha random virágokat adogatsz random csajoknak..


Kérdező: Akkor szimplán ne fogd rá a döntésed... Egyrészt mert te hoztad meg másrészt mert mint mondtad nem volt döntő tényező. + Te is nyakig benne vagy, egy ember aligha elég még egy ilyen elbszott kapcsolathoz is.

2016. júl. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aki csak a helyes srácokat veszi észre így jár.
2016. júl. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!