Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akinek tetszettem de én visszautasítottam és már megbántam. Nem tudom tetszem e még neki. Hogyan derítsem ki? Nem merek rákérdezni, de szeretném tudni.
2019. jún. 14. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Tetszés=\szerelem


Kérj bocsánatot tőle, és hivd el valahova beszélgetni.

2019. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Klau97hun ***** válasza:
100%
Közös ismerősök által érdeklődd meg. Pofon egyszerű
2019. jún. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle. Félsz megkérdezni? Miért félsz pontosan? Attól félsz, hogy azt mondja, hogy nem? És akkor? Csak nem fog eltaszítani magától, egy erős barátsággal néha többre megy az ember. Minden emberi kapcsolatban megvan az ideális távolság. Szülő-gyerek, párkapcsolat, mindenhol.

Légy nyílt és őszinte. Ez az egyetlen út. Ha szeret, akkor még van kb. 200 napod felvenni vele a kapcsolatot. :) Sok sikert!

2019. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!