Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik az hogy mindkét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az hogy mindkét srácot szeretem csak másképp?

Figyelt kérdés
Szóval van ez a srác akinek kisugárzása meg a külseje tetszik legyen mondjuk Zsombi. Zsombival nem beszélek sokat,de olyan mintha tetszenék neki sokszor néz órán és azthiszem egyszer féltékeny is volt. Na, de van a másik srác akinek tetszem sokak szerint szerelmes is belém,de én nem érzem úgy, hogy tudnám viszonozni. Legyen a neve Lóránt. Lóránt egyébként mindig nagyon aranyos velem! Bár kicsit fura srác és néha a hisztijei kikészítenek. Zsombi meg olyan mintha hátam mögött bántana és inkább ezért Lórántot választanám, nála nem érzem azt a vonzást amit Zsombinál. Ettől viszont rosszul érzem magam, mert tényleg aranyos srác és Zsombi pedig szinte mindenkibe beleesett már csak sokszor visszautasították. Létezik az hogy mindkét srácot szeretem csak mindegyiket másképp? Szerintetek melyik srácot válaszam vagy egyáltalán válaszak-e az a baj ,hogyha nem választok lehet azvis rosszul jönne ki... sehogyse jó. Egyiket se érdemlem meg. Mit csináljak?

#szerelem #kétsrác
2019. szept. 12. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tehát, van Zsombi, akinek kb az az egyetlen pozitív tulajdonsága, hogy jóképű, és Lóránt, aki aranyos veled, kedvel. Most mondaná az ember, hogy válaszd Lórántot, de hát nem elég jóképű és nem vonzódsz hozzá, úgyhogy hagyd szegényt, hadd találjon olyant, aki megbecsüli. Marad a helyes Zsombi, aki majd fúr a hátad mögött.
2019. szept. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szeretem Lórántot és helyes is szinte mindegyik lány bele volt zúgva tavaly.csak valahogy én nem érzem azt, hogy tudnék vele lenni. Érted? Zsombi pedig nem az a tipikus helyes srác ő az akit mindenki visszautasított,csak nekem mégis ő vonz(ne kérdezd miért én se tudom) ő az a srác is akit mindig szivatnak. És sajnálom mert belül egy aranyos srác.
2019. szept. 12. 17:10
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem olyan fekete fehér dolog...
2019. szept. 12. 17:12
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Járj mind kettővel a hátuk mögött és ha lebuksz még neked álljon feljebb.Utánna írd ki a facebookra hogy az összes férfi disznó.

Sok sikert.

2019. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őket. Majd lesz egy harmadik fiú.
2019. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
jol mondja az elöttem han solo.
2019. szept. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pont ezaz egyiket se szeretném megbántani. Legszívesebben tényleg hagynám az egészet. Csak eljutottam addig a szintig nyáron, hogyha ezt az évet nem élvezem ki akkor már sosem fogom tudni... beteg vagyok. Ki akarom élvezni az élet mindenegyes percét és nem akarok rossz döntéseket hozni ezért kértem ki a ti véleményeiteket
2019. szept. 12. 17:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen,létezik. Figyelj,én itt,a GYIK-on nem tudom megmondani,hogy kivel járjál. Ez a te szíved joga eldönteni.
2019. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Zsombó, Lóránt mik ezek a nevek? Te is Leiner Laurát olvasol? :D
2019. szept. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 BRUTAL TV válasza:
100%
# 7 Kiakarod élvezni az élet minden percét de nem akarod megbántani egyiket se ?! Dugasd meg magad mindkettővel Lórántka végre lát sunát. Zsombika pedig jól lerendez és egy ideig nem bizseregsz ott lent. Szívesen!
2019. szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!