Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemezésnél mennyire fontos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemezésnél mennyire fontos az, hogy ki bírja tovább a szemkontaktust?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm szemezett egy csajjal a suli folyóson,majd egy haverom odament hozzá közben ezért ő elvonta a tekintetét a lányról így megszűnt közöttük a szemkontaktus.Ezután az ismerősöm leb**szta a haverom,hogy most elrontott mindent,mivel,hogy alap dolog,hogy a pasinak kell tovább bírnia.Meg,hogy ez dönti el,hogy lesz-e esélye.


Én azt mondtam ennek a srácnak,hogy egy csajnak bejön-e az azt dönti el,hogy 1,milyen a külseje(leginkább arcra bejön-e) 2, miután beszélnek az intelligencia (ebbe sorolom a humort is,mert itt a helye).Szóval én tök értelmetlennek tekintem ezt a taktikázós részt,hogy szemkontaktus,aztán meg így tűnj határozottnak, úgy legyél önbizalommal túltengve,ennyire legyél flegma stb. Szóval követi az interneten leírt taktikai dolgokat,és szentnek veszi xD.Kb. Pedig én utálom ezt a dolgot,hogy a nőkre úgy tekintenek,mint valami gépezetekre,mint valami sémára kb. és ha ezt meg ezt csinálod velük akkor ezt kapod tőlük.Pedig szerintem nem ennyire sablonos a dolog.Meg ha nem nézel ki úgy,meg nincs meg az intelligencia akkor hiába farkas szemezel, ha meg megvan ez a kettő akkor meg tökmindegy,hogy milyen gyakran néztek össze meg ilyenek.A nők meg nem ugyanazon mechanika alapján működnek,nem sablonok.Ti egyetértetek ezekkel az állításokkal?Ismerősöm meglátásairól mi a véleményetek?Ti,hogy látjátok a helyzetet?18/F



2019. szept. 12. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy fontos lenne. Ez nem "bámuljunk, mint borjú az új kapura" kihívás.
2019. szept. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hulyeseg. Hidd el engem inkabb zavarna ha egy pasi bamulna mint egy nemtudom mi. Oke legyen szemezes egy mosoly de ennyi,ne meressze a szemet. Nem kell orakig nezni hogy eldoljon lessz e valami.
2019. szept. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

XD nem fontos:) Hanem, hogy hogy néz rá, pl szeretettel-csodálattal, vagy megvetéssel, utálattal, lenézően

:):)

2019. szept. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
gondolom bamba pofával nézett az idiota.
2019. szept. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!