Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki tetszik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki tetszik, de nem mentem még oda hozzá. Hogyan intézzem el, hogy az enyém legyen? Nemsokára 18 leszek.

Figyelt kérdés
De nagyon nem értek ehhez,úgyhogy valaki ki tudná fejteni nekem,hogy mégis mit hogyan,és ne csak a hogyant? Nem akarok a friendzone-ban landolni.
2019. szept. 18. 17:45
 1/9 Thispain ***** válasza:
83%
Ahhoz, hogy a tied legyen, meg kell halnia a lánynak, hogy belőle, mint emberből tárgy legyen. Utána ajánlatot kell tenned hozzátartozóinak a testéért. Ha az ajánlatot elfogadják, és nyélbe megy az üzlet, akkor már tiéd a lány, és úgy rendelkezel felette, ahogy akarsz, kivéve, ha újraéleszted, bár ahhoz valószínűleg szükséges lesz az addig tönkrement szervek helyrehozása, és ha szerencséd van, a lélek nem száll vissza a testbe, így akkor is a tied maradhat. Másik lehetőség az is, hogy a lány valamiért beáll örömlánynak, és téged választ stricinek. Harmadik lehetőség az, hogy bevezetteted valahogy Magyarországon a rabszolgatartást, utána el kell intézned, hogy a lány a rabszolgák sorába essen, és ha szerencséd van, az éppen kialakuló rabszolgapiacon rábukkansz a lányra, így megveheted, és máris a tied.
2019. szept. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Thispain ***** válasza:
61%
Egyébként viccet félretéve szerintem menj oda hozzá, amikor alkalmasnak látod, és beszélgess vele, vagy kérdezz tőle valamit.
2019. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá és mindig köszönj, ha találkoztok. Próbálj vele beszélgetni! :) Add tudtára, hogy bejön neked.
2019. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,így gondoltam,tovább hogyan?
2019. szept. 18. 19:38
 5/9 anonim válasza:
100%

Hát, én is voltam annyi, mint te.

Tudom, milyen érzés, amikor belül szétrobbansz, de a torkodban ott a gombóc, ezért inkább minden adandó alkalommal nem csinálsz semmit, "majd következőre, de akkor biztos". Ez egy ilyen boldogsággal téli kín, ami széppé teszi ezt a kort. Ezért mivel nem tudom a választ, sőt, senki sem tudja a választ, mindenki tippel vagy inkább nem mond semmit, mint én.

Szerintem azt lépd, amit érzel, és akkor, amikor jónak érzed,de a köszönés, az egy jó ötlet, hogy meg tedd az első lépéseket, bánni fogod, ha nem. :)

2019. szept. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így van. Ha többet akarsz tőle, akkor először csak beszélgess vele és ha már többször is beszéltetek, akkor kérdezd meg nem-e lenne kedve eljönni sétálni vagy valamit csinálni. Ha van alkalmad közeledni hozzá, akkor mindenképp tedd meg. Add tudtára, hogy bejön neked és bókolj neki. Dicsérd meg. Biztos, hogy akkor nyert ügyed lesz.
2019. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még az is eszembe jutott, hogy ajánld fel a segítségedet. Mondjuk ha cipekedik vagy van valami, amiben segíteni tudsz. Biztosan nagyon értékelni fogja!
2019. szept. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ha nagyon kedves vagyok,akkor meg friendzone,mer aki mindig helyesel,meg mindent amit mond helyesel,az egy szolga. Nem fog férfiként látni,csak barátként,nemde?Javitsatok ki ha nem így van.
2019. szept. 19. 15:42
 9/9 anonim ***** válasza:
De nem kell mindent helyeselni. A magad véleményét mondd. Az pedig, hogy nagyon figyelmes vagy vele észre fogja venni. Hívd el valahova. Mondd meg neki, hogy nagyon szimpatikus számodra. Ne félj ettől. Ez egy lánynak nagyon jól esik.
2019. szept. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!