Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátomnak kisebbségi komplexusa van? 😕

Figyelt kérdés
A barátommal együtt vagyunk 7 hónapja és vannak alkalmak amikor ez előjön neki és még mindig nem jöttem rá,hogy hogyan reagáljak ezekre😕(egy kisebb példa)Multkor egy ajtóban nem engedett előre és miután ez megtörtént kb. egy óráig ezen rágódott.Hogy ő mekkora udvariatlan szemét és jobbat érdemlek és sajnálja és nyugodtan tegyem meg ,hogy nem szólok hozzá.Én próbáltam nyugtatgatni,hogy semmi baj és előfordul és nem vártam el tőle de ő tovább őrlődött ezen😕Amikor pedig tényleg valamit rosszul csinál van hogy napokig csinálja.Mivel tudom őt ilyenkor leállítani?Vagy ilyenkor mit kell mondanom ami jó?🙁Köszi a válaszokat.

2019. szept. 23. 12:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Van amikor annyira bántja valami,hogy árt magának
2019. szept. 23. 12:53
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Pszihológus. És jobban teszed ha elhagyod mielőtt nem kezd el azzal zsarolni hogy öngyilkos lesz, ha ezt meg azt csinálsz. (tapasztalat sajnos)
2019. szept. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem jobb, ha minél hamarabb kilépsz a kapcsolatból, mert később sokkal de sokkal nehezebb lesz
2019. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
MENEKÜLJ!..
2019. szept. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nem szeretném még feladni biztos van valami ami ilyenkor le tudja állítani nem?
2019. szept. 23. 14:17
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Akkor ne add fel, legyél buta!
2019. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak rosszabb lesz, nem is tudom, hogy lehetsz szerelmes, ha így viselkedik. Lépj le minél hamarabb, majd lesz más párod, aki nem ennyire defektes. Mindenkinek van persze hibája, de ez olyan súlyú, ami orvosi segítséget igényel, nem mások életét kéne ezzel tönkretenni, biztos nem vagy vele boldog.
2019. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Thanatos187 válasza:
71%
Figyelj, ha ennyi ideje együtt vagytok ezek ellenére akkor nyilván szeretitek egymást. Te annyit tehetsz hogy türelmes leszel és érezteted hogy milyen fontos számodra. Viszont az tényleg nem normális hogy árt magának, ebben az ügyben kérjetek segítséget mert ennek mélyebb okai lehetnek.
2019. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 Téged amúgy ki nevelt, hogy egy ilyen gerinctelen féreg vagy?
2019. szept. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Miért szerinted normális egy ilyen emberi viselkedés? Nem azt mondtam, hogy nem fogja tudni megoldani, de ez a barátnőjében is komoly lelki gondokat okozhat a későbbiekben. Le kéne adnia ezt a terhet, a fiúnak meg meg kéne érteni, hogy önmagával kéne előbb egy megfelelő viszonyt kialakítani és csak utána másokkal. Biztos vagyok benne, hogy sikerülne neki, ha akarná, de ez egy nagyon hosszú kálvária lesz.
2019. szept. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!