Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötletek hogy mit gondolhat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek hogy mit gondolhat?

Figyelt kérdés

Szóval,tavasszal találkoztam a sráccal online egy játékban először teljesen felszínes/bunkó/ tipikus 16 éves srácnak tűnt ,(én is 16 vagyok) aztán ahogy egyre többet játszottam vele rájöttem hogy teljesen értelmes és jó fej ÁLTALÁBAN,néha "bunkó" nem durván csak ilyen sima bunkó ,néha még teljesen kedves is tud lenni.


Egyszer rám "nyomult"egy gamer aki először játszott velünk ,nem tudom pontosan hogy reagált már erre a srác,de utána a gamer megkérdezte hogy együtt vagyunk e hogy így reagált.


Aztán.

Szokott írni , tegnapelőtt írt rám egyszer Messengeren ott beszélgettünk másfél órát, aztán mikor az így "befejeződött"rám írt instán egy képpel ,utánaeg megintessemgeren beszéltünk összeszámítva 7 órát.


És akkor ehhez a bunkó-nem bunkó szerephez hozzá kell tennem hogy amikor hosszan beszélünk (az minimum fél óraax ezek szerint 7) akkor ő kezdeményezi a beszélgetést mikor én írok neki akkor csak leláttáz és néha válaszol hosszabban.


Ki mit tud erről mondani

(nem olyan srác aki 18+őt szeretne,és nyár közepén még aztondta hogy nem akarna egyenlőre barátnőt mert az előző kapcsolatán.colt jó )



2019. szept. 24. 23:15
 1/5 A kérdező kommentje:
*nem volt jó neki
2019. szept. 24. 23:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha bunkó akkor minek foglalkozol vele? Ha veled bunkó, akkor nem érdemel meg.

Én miért nem találkozok lányokkal játékokba >:(

18f

2019. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha bunko akkor hagyd a fenebe. Ha azt mondta nem kell neki baratno akkor nem kell. Ha irsz neki es bacik irni akkor kb annyit is jelentesz neki.
2019. szept. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

- bunkó (nem durván, csak simán bunkó, ezen kész voltam :D)

- 16 éves és már minimum egy barátnője volt, gondolom vele is bunkó volt a csaj meg otthagyta.

- nem akar barátnőt

- amikor unatkozik rádír, dumáltok, amikor te írsz rá, nem igazán érdekled, kb kihasznál


Egyértelmű hogy tetszik neked és az is egyértelmű hogy minél gyorsabban el kell felejtened őt, hagyd hogy felnőjön inkább... Keress egy olyan fiút aki foglalkozik is veled :)

2019. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen,nem tudtam jobb szót találni rá 11kor a bunkónál,azért mondtam hogy nem durván mert vannak akiknek a bunkósága esetlegesen olyan magas hogy sírást vált ki, nálam nem volt ezért gondoltam hogy ez a sima beszólogatos bunkó.


Egyébként köszönöm a válaszokat :)

2019. szept. 25. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!