Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat a lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat a lány?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit gólya táborban láttam meg, ráírtam facebookon és elkezdtünk beszélgetni. Nagyon kedves volt velem, ahhoz képest, hogy az emberek nagy többségével milyen. És nagyon úgy tűnt, hogy én is bejövök neki, sokat szemeztünk, és tényleg kedves volt velem. Aztán egy nap rossz kedvem volt, és egy kicsit bunkó voltam vele, és aztán megkérdeztem, hogy ő mit szeretne tőlem, erre azt írta semmit, és nagyon csúnyán összevesztünk. Kb 1 hónapig nem is beszéltünk, és közbe összejött egy másik fiúval. Aztán Ültetés volt, és elém lett ültetve, mert osztálytársak vagyunk. Azt veszem észre, szinte mindig, oldalra ki van fordulva, és felém néz, aztán van amikor rám, és ha hirtelen én is rám elkezd össze-vissza leskelődni, meg a padtársamat folyton szivatja, és ha nem figyelek rám odarakja a kezét a padra és elkezd ott vele játszani, mármint a kezével :D. Ma beszéltem vele facebookon, és még mindig tagadja, hogy bejönnék neki, meg kb egy hete felidegesített az osztályba valamivel, és kicsit csúnyábban beszéltem vele, és azt írta haragszik mert úgy beszélek vele mint egy kutyával, közbe azért szerintem nem. Aztán egy kicsivel később meg már azt írta nem érdekli a véleményem, és hidegen hagyja az, hogy én hogy beszélek vele. És tényleg azt veszem észre, hogy az órákon, folyton rám figyel, ha ránézek a padtársam telójára, ő is ránéz, ha a táblára arra is rá néz. És kérlek titeket ne azt írátok, hogy egy K+ hagyjam békén, lehet hogy az, de nekem ő kell. És szeptember óta nem tudom kiverni a fejemből. Mit gondolhat ő? Mert szerintem nem őszinte amikor azt mondja hogy nem érez semmit irántam...

2018. dec. 1. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez kb mint egy Éjjel nappal Budapest epizód,és arra nem jó hasonlítani
2018. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged!
2018. dec. 1. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért lenne Ő K+? Azért jött össze mással mert te paraszt voltál vele ami a mai napig úgy látszik nem változott. Lehet tetszettél neki de ha így reagált erre, gondolom azért nem valami szépen beszélhettél vele, ezzel megölve minden érzést benne. Szerintem csak húzza az agyadat, mert látja hogy bejön neked és ezért viselkedik így. És még egy tipp: ha egyszer megint megtetszik egy lány akkor majd ne beszélj úgy vele mint egy "kutyával" és akkor talán össze is jön
2018. dec. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De annyit mondtam neki, hogy menny innen, sose beszéltem vele csúnyán, ezt 100%-ban tudom, ezért nem értem, hogy miért mondja azt hogy úgy beszélek vele mint egy kutyával.
2018. dec. 1. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem (nincs kedvem újraszámolni) a szövegedben háromszor említetted, hogy bunkón viselkedtél vele. Ő veled szemben egyszer sem! Ha ilyen bunkó vagy, akkor viseld ennek a terhét. A leány világosan megmondta, hogy úgy bánsz vele, mint egy kutyával. Ezek után elvárod tőle, hogy cirógasson? Felejtsd el, nem érdekled őt, mert akit szeretek, azzal szemben nem vagyok bunkó. A folytonos figyelése azért lehet, mert beképzeled azt, ami nem az, vagy pedig cukkolni akar. Egyébként, h nem hiszel nekem - kérdezd meg őt a hozzád való viszonyáról (viszont ezt már egyszer megmondta neked).
2018. dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ajjjajjj Kérdező!!! Hiszen Te mondtad neki, hogy menjen innen!!! Faragatlan vagy Öcsém, mint a fatuskó! Ilyen módszerekkel senki sem fogja melletted sokáig kihúzni az életét. Változz meg mihamarább, de gyökeresen!

F.

2018. dec. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Félreértitek, valószínűleg rosszul fogalmaztam ,de a bunkó alatt nem azt értem, hogy elküldtem melegebb éghajlatra, csak nem voltam vele olyan kedves, én nem az a fajta ember vagyok aki egy lánnyal csúnyán beszél.
2018. dec. 1. 19:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ma 19:16 órakor írtál egy bejegyzést. Két perc múlva, 19:18-kor írtál nekem egy privátot, amiben azt írtad, hogy ezt mondtad lánynak:"Menj innen". Ha ez neked egy lánnyal szemben nem durva beszéd, akkor nagyon sajnálom azt a nőt, aki a párod lesz (lesz?).Azt kérdezd, hogy mit gondolhat a lány? Szerintem azt, hogy szót fogad neked.

F.

2018. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!