Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, titeket zavarna?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, titeket zavarna? Bővebb lennt.

Figyelt kérdés

Nos arról van szó hogy 23 éves vagyok , és nincs munkám. (Na de mielőtt jönnének a köpködések , azt hadd mondjam el , hogy nagyon rossz környéken élek , falun , és a legközelebbi egy szem városban is amihez elég messze kell utazni így is nagyon ritkán vannak álláslehetőségek ,de ott is kórházban orvos , iskolában tanárnő , amire nem jelentkezhetem mert középiskolai végzettségem van , Informatikai ágon amivel sem itt és sem avárosban nem tudtam munkát találni , akárhova adtam a jelentkezésem , ha visszahítak sem engem választottak. Amikor van idénymunka kézzel meg lábbal mentem tényleg! Akármi volt! Csak hát ez nem hosszú távú, hanem 2 hónapos munkák voltak . Most megint semmi nincs augusztus óta , de nem adom fel keresek ,mindenhol próbálkozom.Közmunka is létezik , igen , voltam én ott is, csak úgy bántak velem meg sajnos szinte mindenkivel mint az állattal, és méghozzá nem csak a brigádvezető hanem a munkatársak , aminek 60 % a roma. Engem és a fiatal női társaimat rengeteget zaklattak (férfiak) , a megjegyzéseikkel és a többi zaklató beszólásaikkal és teljesen tehetetlen voltam kikészültem egy idő után. Hiába szóltunk fentebb , nem álltak le az egyes egyének. Vannak még jó páran fiatal nők akik úgy döntöttek ebből az okból ahogyan én.Oda nem szeretnék visszamenni.most úgy néz ki lesz egy képzés benn a belvárosban amivel talán falun belül óvodában zudnék elhelyezkedni , oda mindenképp jelentkezni fogok . 1 éves és ha sikerül bejutnom máris nem érezném magam tehetetlennek.)

Szóval az lenne az igazi kérdésem,hogy mint férfiak , vannak gátlásaitok az olyan nőkkel kapcsolatban akiknek nincs munkájuk? Elítélitek őket?

Ha közelednek hozzám a normális férfiak , annyira szégyellem bevallani amikor nincs mukám hogy munkanélküli vagyok !!!!

Egy kapcsolatban ez nagyon sokat nyom a latba , hogy hiába próbál a barátnőtök elhelyezkedni , de nem mindíg jön ösze?

Nem vagyok gazdag , de le sem vagyok totálisan égve anyagilag . És ez engem zavar ! Mennyire számít nektek az hogy a nőnek akihez vonzódtok milyen az anyagi háttere?


2019. szept. 27. 13:41
1 2
 1/12 Zsoltmester ***** válasza:
76%
Nem számít. Engem nem zavarna. Hiába van munkája akkor is igyekszem mindent megadni neki amit csak tudok csak akkor számítana ha összeköltöznénk.
2019. szept. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Korrekt. De pl tegyük fel akkor azt, hogy összeköltöztök ,és a költözéskor még nincs munkája a barátnődnek ,( tehát pénz sem annyi amennyi lehet hogy kellene ), de utána rövid időn belül keresne és lenne?
2019. szept. 27. 14:13
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Szívesen összejönnék vele, de komoly tervezéseket nem mernék sajnos, mert nem tudom, hogy mi lenne velünk ha nem dolgozik. Én sem keresek annyit hogy két embert el tudjak tartani plusz egy kis albérletet is fizetni kéne, az meg nem megy a szakmunkás minimálból. Segítenék neki munkát találni idővel sikerülnie kell ha akar dolgozni.
2019. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Engem zavarna,mert automatikus elvárja ezáltal,hogy én tartsam el.Az nem kifogás,hogy erettsegid van csak,millió OKJ.
2019. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Elég jól keresek ahhoz, hogy ketten meglegyünk és nem bánnám, ha ezt meg kell osztani valakivel. Persze ha már hárman lennénk (gyerek), arra nem biztos, hogy elég lenne, de addigra csak talál munkát.
2019. szept. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, mert nekem sincs még munkám 23 évesen.
2019. szept. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen tinifiúkra vágysz? Vagy miért ide írtad ki a kérdést?
2019. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem azzal nem lenne bajom, hogy nincs munkád, azzal viszont lenne hogy középiskolai a legmagasabb végzettséged 23 évesen. Persze bármikor el lehet kezdeni egy egyetemet ha bekerülsz, de gondolom már megtetted volna ha akartad volna. Természetesen nem akkora probléma ez, de nekem, mint pár év múlva egyetemet végző ember, baj lenne.
2019. szept. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A jelleméből kiderül hogy milyen ember s vannak e életcéljai.lehet valaki 2 évig munkanélküli ha utánna talál és közben soha nem adja fel.
2019. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs előírva, hogy abban a faluban öregedj meg. Ismerkedj. Leírásod alapján vannak terveid, aggaszt a jelen helyzeted, igyekszel állást keresni. Ilyen tulajdonságok és tervek mellett engem nem zavarna.

Ffi (nős).

2019. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!