Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális egy ilyen srác?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális egy ilyen srác?

Figyelt kérdés

Két hónapja az egyik legjobb barátnőm összejött egy sráccal, akivel először neten kezdtek chatelni, majd találkoztak párszor élőben.


A kapcsolatuk elején (kb az első hónap) minden jó volt, de aztán a srác nagyon durván megváltozott, vagy még inkább, megmutatta a valódi énjét. Először "felszólította" a barátnőmet, hogy hagyja abba a kosárlabdát, mert az ott lévő srácok biztos bántani fogják vagy rámásznak, majd kiderült, hogy egyszer belépett a barátnőm Facebook profiljába, és minden férfi (!) ismerősét tiltotta. A barátnőm érthető módon teljesen kiakadt. A másik, hogy ez a srác sose mozdul ki otthonról, és mindig húzta a száját, ha a barátnőm eljött velünk valahova. Szerintem bőven elég, ha a lehető legtöbb időt otthon töltik kettesben, és legfeljebb sétálni mennek el a közeli parkba.


Több dologra csak később derült fény, és ezután szegény barátnőm még próbálta menteni a menthetőt, de ez a srác valami borzasztó és hajthatatlan.


A barátnőmmel sokat beszéltünk erről, és azt mondja, valószínűleg a hétvégén szakítani fog vele, mert "nem szeretne valaki foglya lenni".


A kérdésem elsősorban arra irányul, hogy normális-e egy olyan srác, aki ennyire kisajátítana egy lányt magának, de ha esetleg van ne adj' isten tapasztalatod, azt is írd le nyugodtan.


Mindannyian 18 évesek vagyunk.



2019. szept. 27. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Én is így vesztettem el egy lány barátom (fiú vagyok), mert a barátja megtiltotta, hogy fiúkkal beszéljen. Ő meg a rózsaszín ködben vakon követte. Az ilyenek tárgyként tekintenek rá ami az övék és bármit megtehetnek vele. Meneküljön a barátnőd amíg nem késő és valami olyat tesz, ami tönkre teszi az életét.
2019. szept. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, pontosabban túlzottan féltékeny és ebből még komolyabb baj is lehet, szóval menekülj!


"kiderült, hogy egyszer belépett a barátnőm Facebook profiljába"


Változtass jelszót és legközelebb ne add ki senkinek....

2019. szept. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Én is ugyan ilyen srác vagyok, fiu lány barátság nincs, félteném, kettesbe akarnék lenni vele nem extrovertáltak közt lenni, ezért kell olyat keresni aki nekünk való és olyan mint mi, aki a PÁRUNK. Ha a srác ezt nem igy csinálta gondolhatta volna hogy egy ilyen lánytn em tud megváltoztatni és rossz vége lesz, én se mennék olyan lánnyal össze aki tudom hogy amit csinál rosszul fog esni nekem és bántani fog ez engem, ha meg megpróbálja megváltoztatni úgy is csak rosszabb lesz, semmi értelme ilyen kapcsolatnak.

18f

2019. szept. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a kérdés kiírása után kb 1 órával szakítottak. A fiú hisztizett és állítólag sírt, de meg is érdemli. A barátnőm megváltoztatta minden jelszavát majd mindenhol letiltotta a srácot.


#2

Mondjuk a szexualitását nem igen tudja megváltoztatni az ember.


#5

Csak gratulálni tudok.

2019. szept. 28. 06:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Jól tette a barátnőd,hogy szakított velem
2019. szept. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálj csak hülye kérdező, mert szerinted lányba nincs ilyen, ugye? Mások vagyunk, ha nem is mind ugyan olyan szinten hogy mindenét "feltörjük" de van aki más kapcsolatot akar, lelkileg szarul van és azért is sokkal fontosabb neki a kapcsolat, de persze, nézz csak le, ítélj el engem is, örülj hogy a srác szenved. Az ilyet nevezik féregnek mint te, nem pedig a srácot. Na innen én ki is léptem.
2019. szept. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lányban is van ilyen, és ugyanúgy elítélendő. Valaki más kapcsolatait korlátozni és tiltani, a magántulajdonában kotorászni szánalmas dolog, és igen, rossz emberek szokása.


A srác lehetőleg végleg el fog tűnni, mert ezzel a két hónappal csak ártott mindenkinek. A barátnőm megkért mindannyiunkat, hogy mi is tiltsuk, nehogy minket kezdjen el zaklatni, hogy mégis miért szakított vele (amit egyértelműen elmondott).

2019. szept. 28. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!