Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Befolyásolhatta a döntését?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolhatta a döntését? Szeret még vagy már elmult?

Figyelt kérdés
A barátom szakitott velem (4 évig voltunk együtt) arra hivatkozva hogy már nem szeret és mikor megtudta hogy én még mindig nagyon szeretem egyszerüen nem értette a dolgot és elkezdte mondani hogy ö milyen szar mit szerethetek benne hisz neki még jövöje sincs ronda mindenki utálja stb. Szerintem depresszios vagy valami hasonlo gondja van és szeretnék neki segiteni benne hogy tul lépjen ezen. De ugyan akkor azt is szeretném megtudni hogy vajon csak a gondok miatt már engem is csak el akart lökni magátol hátha jobb lesz vagy tényleg vége és barátként segithetek már cska neki.
2019. okt. 6. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj irgalmas szamaritánus lenni (ha ismered a bibliát)! Hagyd őt magára, segítsenek neki a szülei és ne Te! Nem vagy szakember az ilyen lelki bajok gyógyításában. Szerintem semmi baja, csak így akar túladni a kapcsolatotokon. Neked jön majd más valaki.

Ffi.

2019. okt. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Elüldözött maga mellől.

Elhiszem, hogy sajnálod, de sajnálatból ne akarj vele lenni, főleg, mert ezt ő nem akarja.

Ne fuss olyan után, aki elmar maga mellől.

Neked is jobb lesz, ha hamar túl tudod tenni magad rajta.

2019. okt. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!