Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Helyes lenne szerintetek vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes lenne szerintetek vagy várjam meg a döntését?

Figyelt kérdés

Fél éve beszélek egy sráccal,2 hónapja már kezd komolyodni a dolog.

Megkerdeztem esélyes-e,hogy együtt legyünk? És mondta,hogy a legelején úgy gondolta,hogy nem,de aztán egyre jobban közelít az igen-hez.

Gáz lenne ha le feküdnék vele úgy,hogy meg nem vagyunk együtt?

19L


2019. okt. 5. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha mind ketten akarjátok, akkor miért ne. Vagy gyors jöjjetek össze és akkor kész, már csinálhatjátok is.

Mit számít mások véleménye amúgy, sőt, úgy hogy teljesen idegenek???18L

2019. okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lattad mar egyaltalan a sracot? Megbizonyosodtal hogy nem csak megdug aztan meg sem ismer majd? Inkabb ezekre kapj valaszt magadtol,ne legyel elfogult.

Rohadt gyerekes dolog hogy kezd kozeliteni az igenhez,vagy igen vagy nem ennyi. Erre sem kepes egyertelmu valaszt adni,inkabb elgondolkodnek a helyedben.

De a dontes a tied,erezd jol magad.

2019. okt. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze,hogy láttam.

Elég gyakran találkozunk

2019. okt. 6. 00:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a válasz nem valami egyértelmű... Nekem elsőre úgy hangzott, mintha csak hárítaná a kérdést valamivel, amivel nem bánt meg téged. Igazából még ő se tudja mit akar. Te pedig ne add magad ilyen könnyen. Értem én, hogy vonzódsz hozzá, de még várj egy kicsit szerintem
2019. okt. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!