Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elitelendo ha van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elitelendo ha van párom és az egyik fiú barátom lesmarolt de nem érzünk egymás iránt semmit?

Figyelt kérdés
2018. nov. 25. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ...elmondtad a barátodnak mi történt?
2018. nov. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam el
2018. nov. 25. 00:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbeszéled vele mi történt és hogyan megfogja érteni viszont ha utólag tudja meg valakitől tuti elhagy
2018. nov. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mondd el. Ha nem viszonoztad a csókot s hirtelen ért, akkor nem vagy hibás, én megbocsájtanék. De amennyiben tudtad, hogy meg akar csókolni és engedted neki, visszacsókoltál, akkor is jogom lenne tudni, de repülnél, mert ez nem kapcsolat, ahol csakúgy a barátaiddal csókolózgatsz, úgy hogy nem éreztek egymás iránt semmit. Nyilván akkor a barátod iránt sem érzel semmit, ha ezt meg tudod tenni vele.
2018. nov. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A smárt, hogy nem lehet viszonozni?

Nem mozgatja a nyelvét?

Amikor már átdugta a srác a nyelvét akkor eszmélt rá, hogy ez nem is az akivel jár?

Ugyan már!

Az ilyen pasi mennyire barát? Semennyire!

2018. nov. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!