Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektel bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektel bejönnek a törit kedvelő srácok? És ha igen nektek melyik a kedvenc időszak?

Figyelt kérdés
19f vagyok
2019. okt. 10. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem előny, nem hátrány. A "bejön" erős túlzás.


Én például szeretem, ezek a kedvenc korszakaim:

- ókori Egyiptom

- ókori Görögország

- nagy felfedezések

- kalózok

- vikingek

- Amerika őslakói

- 1600-as évek Olaszországa

- 1800-as évek Angliája

- 20-as évek Amerikája, Angliája

- 60-as évek Amerikája


18/L

2019. okt. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Hát én nem szeretem a törit, szóval ne zavarja, hogy nem lehet velem ilyesmikről beszélgetni. De nem ézért fogok felfigyelni valakire, hogy szereti a törit😅
2019. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a töri mindig is ennyiből állt: a lecke felvevése -> a tanár szól hogy mikor írunk felmérőt -> magolás -> felmérő írás -> törlés 😅


Nekem a töri egy kapcsolatban nem számít szempontnak.


18L

2019. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Nekem bejönnek, de van barátom :D

Amúgy a Szovjetunió időszaka a legérdekesebb szerintem.

2019. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
a régebbi feljegyzések nagyrésze hamis , így aki azokat betanulja csak hamis adatokkal tud szolgálni.Sokvértrlme nincs megnen törtènt dolgokat tudni, vagy ha meg is történtek nem úgy ahogy a történelem feljegyezte.
2019. okt. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Én is szeretem a törit (amikor kicsi voltam és naiv még régész akartam lenni :D) de nem vagyok nagy szakértője, szóval nem lehet velem nagy beszélgetéseket folytatni a témában, max. hallgatom amit a másik beszél (ami nekem amúgy tök jó, szeretem hallgatni amikor mások a töriről beszélnek). Kedvencnek úgy általában az ókori világot mondanám, illetve a kora középkort.
2019. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Én személy szerint nem szeretem a törit, akkor már az irodalom közelebb áll hozzám, de különösebben sosem voltam oda egyik tantárgyért sem. Viszont azt hiszem azt kifejezetten értékelném, ha a fiú tudna nekem mondani új, érdekes dolgokat. :) Önmagában amúgy a töri szeretete nálam se nem hátrány, se nem előny. 19/L
2019. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én nagyon szeretek a töriről beszélgetni, szóval előny, ha szereti a törit (persze ha nem, az se kizáró ok)

A kedvenc korszakaim az egész ókor, azon belül leginkább Hellász, a középkori kínzóeszközök, francia forradalom, az angol középkor, meg Amerika a 20. században. 17L

2019. okt. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!