Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy egy rossz időszak miatt már kevésbé szívesen hallgattátok a kedvenc zenéiteket?

Figyelt kérdés
Nekem már évek óta a Rammstein volt a mindenem.De a zenéjük végigkísért egy nagyon rossz időszakomon,ami 5 évig tartott.Most belehallgattam az egyik száméba és ezek az emlékek felidéződtek,ezért ki is kapcsoltam.Tök rossz.Veletek volt már ilyen?

2012. máj. 28. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,nekem például az érzelmesebb zenék is a kedvenceim közé tartoznak,de ha olyan periódusában vagyok éppen az életemnek,ami lelkileg különösen megterhelő számomra,és sok emlékem fűződik egy-egy kedvenc számhoz,akkor inkább bele sem hallgatok ezekbe.Tudom előre,hogy csak kínoznám magam,és beleragadnék a saját lelki fájdalmamba.Ilyenkor inkább pörgősebb,vadabb,vidámabb számokat hallgatok,lehet az rock vagy diszkósabb,esetleg pop.felerősítem magamban az életigenlés érzését,s így valamivel könnyebb.
2012. máj. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen zene van az életemben. Van olyan, amit egy közeli ismerősöm emlékvideója alá vágtak be, rengetegszer megnéztem és belémégett. Az ő halálára emlékeztet, iszonyatosan rossz érzés tölt el, ha meghallom. Van olyan zene, amit temetésen hallottam, szintén képtelen vagyok jó érzéssel meghallgatni. Van olyan, amit akkor hallgattam sokszor, amikor még a volt párommal voltam, ez rá emlékeztet, ezt sem szeretem már meghallgatni, szóval sok ilyen van. Nagyon belém tud égni ilyen téren néhány dallam.
2012. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok zene emlékeztet valamire,ezért itthon csend van,nem kapcsolok be zenét.
2012. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!