Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejön ha egy srác szőrös?

Figyelt kérdés

Nyilván ahol kell ott rendbe van a tartva.

De hogy szőrös és nem borotválja kezit lábát mint valami dísz búz@ vagy nem tom sztem értitek.


2019. okt. 12. 14:08
1 2
 1/12 Blacmoneyhu válasza:
54%
Fiú vagyok, én sose borotválnám le a kezemet lábamat....
2019. okt. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 lio77 ***** válasza:
41%
Mindenki úgy csinálja ahogy szeretné. Akkor se borotválnám le a lábam/kezem ha fizetnének érte.
2019. okt. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A kérdésben mit nem lehet erteni azon hogy csajok véleménye érdekel?
2019. okt. 12. 14:49
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Én undorodom a csupasz srácoktól, egyáltalán nem férfias nekem :D
2019. okt. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2. jópénzér igen, aztán pár hét és visszanő xD
2019. okt. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahaa, nekem bejönnek a szőrös fiúk. Karon, lábon, mellkasán, hasán... Persze van egy pont, ahonnan túl már egy kicsit furcsa tud lenni, de alapjáraton nekem tetszik.

18/L

2019. okt. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen.


19/L

2019. okt. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tessék? Már bocsánat, de ez kérdés?


Ki az isten borotválja a lábát, kezét férfi létére?? És hol él az a rengeteg ember aki lepontozza azokat, akik szintén nem borotválják magukat azokon a helyeken?


Egyetlen egy férfi ismerősöm sincs (17 éves vagyok, ismerek minden korosztályból embereket) aki borotválná a kezét vagy a lábát, aki meg igen azt már rég lebyzizták ezért abbahagyta, szóval nem értem mi a kérdés.

2019. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

Le fogtok pontozni fiúk, de nekem az olyan "csupaszőr" srácok kissé taszítóak. Persze nem úgy értem, hogy borotválja a kezét,lábát, de én személy szerint nem bírom, ha valaki olyan vastagon szőrös.

De ez persze csak egy egyéni vélemény:)

2019. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bizonyos határokon belül rohadt szexi de a túlzás már nem.

Mellkason is lehet egy pici meg úgy akárhol csak ott lent ne x

2019. okt. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!