Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Láttam ma egy szép szöszit, a...

Láttam ma egy szép szöszit, a karjára volt tetoválva két portrékép. Az egyik egy nőt és gyereket ábrázolt, a másikon egy idősebb pár volt. Na, ennek mi értelme van? Olyan is van, aki a saját nevét varratja ki. Elfelejti?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az első a gyereke, a második az apja meg az anyja.


Én a tetoválásoknak sem látom sok értelmét, de mindenkinek más az izlése.

2019. aug. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom számára fontos emberek, ez pedig egyfajta emlék róluk. Na, ehhez mit szólsz?

Honnan veszed, hogy a saját neve? Ismerek egy nőt, aki a karjára varratta a kislánya nevét, aki fél éves korában elhunyt. Ha csak szimbolikusan, de így mindig vele lehet a már halott lánya.

2019. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem is szánalmasak ezek a tetkók, a facebook üzenőfal telefosásának offline változatai.
2019. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%

a börtönkultúra divatja a tetoválás

fölösleges és ronda

2019. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
85%
Gondolom ezek a dolgok fontosak neki. Mindenkinek más az ízlése tetoválásokat tekintve is. Mondom én ezt úgy hogy nekem is van de én portrét és neveket sosem varratnék.
2019. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
A portré tetoválásoknak általában van valami jelentése. A szüleit, a lányát, a testvérét tetoválta fel magára így szimbolikusan mindig velük lehet. A név nem feltétlenül saját, lehet másé is, aki fontos számára az életében. Ha meg a saját... lehet, hogy csak egy szép szöveget akart tetováltatni magára, de maga szöveg másodlagos volt, így a saját nevét írta. Lehet, hogy van egy közeli ismerőse/lánya/anyja akinek ugyan az a neve (hisz generációnként ismétlődni szoktak a nevek). Lehet önimádás, de lehet, hogy csak szeretett volna egy tetkót és már ő se tudja, miért.
2019. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szerettei nevét és/vagy portréját rajzolja fel, akit elveszített és ez segíti a gyászban, mert mindig vele van így.


Vagy olyan fontosak nekik a még élő szeretteik, hogy így mindig velük van.


Más; olyan meghatározó események, amik mindig velük maradnak és mindig felidézik a különleges érzést, amit kivált belőlük az emlék, annak újra megélése, stb. Ezeknek van egy sztorijuk.


A maradék pedig szeretett volna tetkót és találomra választott valamit.

2019. aug. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
még mindig proliország vagyunk. tetkó, műköröm, sárgás-szőke haj alap :D
2019. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, hogy jelentése legyen a tetoválásnak, elég annyi, hogy tetszik neki. Ahogy a fonott hajnak, a sárga pulcsinak, a szívecskés medálnak sem kell, hogy jelentése legyen, úgy a tetoválásnak sem.
2019. aug. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!