Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anotalk-on beszélgettem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anotalk-on beszélgettem egy rendes sráccal, majd kiadta, hogy várakozás az újracsatlakozáshoz, majd kilépett, de ez nem szándékos lehetett. ?

Figyelt kérdés
Hogyan tudhatnám meg, ki volt az?

2019. okt. 12. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is volt már ilyen. Ha megszakadt a hálózatod akkor te léptél ki.

Sehogy, maximum ha újra belépkedsz és kerdezgeted hogy ő van e a másik oldalon.

2019. okt. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%

Nekem is volt már ilyen.. 1-2 ember volt aki elfogadott annak ellenére hogy visszahúzódó félénk srác vagyok, tök jót beszéltünk, és kilépett.. Rohadtul elkeseredtem utána, de sajnos már nem lehet megtalálni kik voltak ők.. De azt meg nem mondhatom hogy kapcsolatot keresek mert akkor valami nyomulós parasztnak néznének.. Szóval már nem találjuk meg :(

18f

2019. okt. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: sajnálom, de ne aggódj, majd biztos találsz valakit. :)
2019. okt. 13. 11:30
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, visszahúzódó srác a kutyának se kell, de azért köszi. De ahogy mondtam sajnos kb esélytelen megtalálni :(
2019. okt. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!