Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek bejön ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejön ha a srácnak van egy kis pocakja csak egy kicsi?

Figyelt kérdés
2019. okt. 14. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy picivel még nagyobb is lehet az a pocak... csak legyél hozzá vállas, izmos, és ne legyél az a körtokás, csúcsosmellű, szétfolyós pacák. Képek alapján kb. 90 kilóig és kb. 20% testzsírig bejönnek a srácok, utána már nekem sem.
2019. okt. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a 20% tzs már egy kisportolt alak xd
2019. okt. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy kicsi, és alacsony is vagyok picit.

Egy igazi lány szeretetre megy belsőre, nem külsőre. És olyat keresek.

18f

2019. okt. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán.


Nem kizáró ok, de nem is tetszik.


18/L

2019. okt. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik, ha a fiúnak van egy kis hasa, ha tényleg nem durva, tud aranyos is lenni.
2019. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, utolsó ezt jó hallani :D Bár nem külsőre megyek, és olyat keresek akit ugyan úgy nem a külső "éltet", de azért jó hogy nem akkor nagy baj ha van egy kis has :)
2019. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!