Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szánalmas vagyok, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szánalmas vagyok, hogy csak az idősebbek tetszenek?

Figyelt kérdés
Gondolom más lányoknak is imponáló egy idősebb fiú. De nekem mindig is csak ők tetszettek. Még nem találkoztam olyan velem egykorú fiúval, aki normális és érett lett volna.

2019. okt. 16. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ez a normális! De TE, még ahhoz is gyerek vagy, hogy ezt magadtól tudd.
2019. okt. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

1: mi az, hogy ez a normális? Nekem meg kicsit fiatalabbak tetszenek. Akkor én már nem vagyok az?

Kérdező:semmi gond, bár én soha nem voltam így, de látod külömbözőek vagyunk. És így jó::) ne aggódj normális ez

2019. okt. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!