Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép lányok nektek milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok nektek milyen fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
Gondolom a szép lányoknak azért valamivel nagyobb igénnyel rendelkeznek. Persze olyan lány is válaszólhat aki nem tartja magát szépnek, mivel sajnos van pár olyan szép lány aki csúnyának hiszi magát, nem értem azt hogyan?! Na mind1 én is fiú vagyok engem pl megfog az egy lányba ha szép arca van, illetve szép hosszú haj, jó alakja és kék szeme. Persze az sem kizáró ok ha mondjuk nincs derékig vagy seggig erő haja hanem kicsit rövidebb! Vagy épp az még úgy se ha mondjuk nem kék a szeme. Nem csak a kék szem lehet szép, na meg az se baj ha nem éppen fullos az egész teste a csajnak mindenhol. De ezek mindhiába ha túl undok. Én azokat a lányokat szeretem akiknek nem nagy a szája, de nem is nagyon szerény. Max ha egy kicsit, akkor az még oké mind2 esetben. De én azt szeretem ha a 2 között van és lehet vele beszélgetni, meg nyíllik nem pedig befórdúl és nem is érdekli szinte semmi és senki, ritkán előrdúl, hogy viccből beszól vagy flegmázik. És kedves. De sajnos ilyen lánnyal aki ilyen nagyon ritkán találkoztam még, pedig biztos van. Én egy kisvárosba lakok, ahhol szinte az összes lány felszines de Debrecen viszonylag közel van ide. Meg Miskolc is. Magamról egyenlőre nem írok semmit, mert kíváncsi vagyok a válaszokra! Persze tudom, hogy minden lánynak más jön be, nekem is mondták már páran, hogy helyes vagyok.

2019. szept. 29. 16:09
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy kicsit rosszúl fogalmaztam, de sietek!
2019. szept. 29. 16:12
 2/26 anonim ***** válasza:
66%

Az alábbi srácok (frizura és öltözet terén is) jönnek be:


[link]

[link]

[link]


Testalkatra látszódjon, hogy rendszeresen edz, de nem kell "felfújnia" magát. Se a szemszín, se a hajszín nem számít különösebben, mindegyik nézhet ki jól. Hajnál jobban szeretem a kicsit hosszabbat, esetleg göndörkést.


De persze egy számomra szerethető és szimpatikus belső nélkül a külső nem ér sokat.


18/L

2019. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Most honnan tudjuk hogy szerinted mi szép és mi nem? A szépség relatív, fogjátok már fel.
2019. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Hoppá én is néha őltözködök így. De a hajamat általába felállítom vagy oldalra fésülöm. Én is edzek, lassan 16 hónapja és már elég izmos vagyok. Jelenleg olyan 80 kg körűl vagyok de annyira nem látszik rajtam, 180-181 cm magas vagyok. barna szem, sötétbarnás haj! A magabiztosságom és önbizalmam meg van, kedves vagyok az emberekkel amikor tehetem. A lányokkal pedig csak annyira vagyok kedves amennyire kell, vagyis nem vagyok nyállas!

18/F

2019. szept. 29. 17:06
 5/26 A kérdező kommentje:
#3 Minek jössz ide kötekedni, csak megkérdeztem. De írtam is te nem fogod fel. Oké lehet mindenkinek más jön be, csak én kevés normális lányt ismerek!
2019. szept. 29. 17:08
 6/26 anonim ***** válasza:
72%
Te most egozni es csajozni jottel vagy egy komoly valaszt kersz a gyerekes kerdesre?
2019. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
73%
nyilván csajozni jött ide, mit a kérdezők jelentős hányada...
2019. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
54%
Akkor sem kellesz. :’D
2019. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 csakolvasgatokhello válasza:
68%
Ajánlom neked a Tindert. Pont olyan felszínes idiótáknak van kitalálva, mint te :)
2019. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Az itt lévő kötöszködő emberek akik itt pampognak nekem. Olyan dolgokba köttnek bele ami nem is igaz. Lányok vagy Fiúk. Mert ha Fiúk akkor facebookon pofázzatok ne itt, és arcal legxetek kemények ha lányok akkor meg nem tudom mi xart képzeltek magatokról. Persze a fiúkra is ugyan ez vonatkozik. Vagy csak szimplán ennyi szellemi fogyatékos jár fel erre az óldalra!?
2019. szept. 29. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!