Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a fiu gyorsan elforditja a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiu gyorsan elforditja a fejet?

Figyelt kérdés

Elemntunk bulizni tegnap es ott volt egy fiu aki nagyon nagyon tetszik nekem. Mar sokszor lattam ott ot.

Tegnap eszrevettem tobbszor is, hogy amikor raneztem, akkor villamgyorsan elforditotta a fejet.

Mindenhol azt olvasom, hogy ez annak a jele, hogy tetszett neki amit latott.


Csak nem akarom ezt elhinni, mert elegge onbizalomhianyos vagyok. Nagydarab, es idosebb is vagyok nala.

De tegnap nagyon jol kisminkeltem magam, a ruham is rendben volt.

Milyen mas okok lehetnek erre?


En 26, o kb 19-20


2019. okt. 27. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet a szeretőjénél volt, és nem akarta hogy észrevedd hogy mit utazgat mindig arra fele.
2019. okt. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Buliban voltunk.
2019. okt. 28. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen nézegetett téged, csak nem akart lebukni, mert még nem tudja mi van..de hát így indul ez:)

Ha semmi nem fordult volna meg a pici fejében, akkor átnézne rajtad, teljesen közömbösen.

Szóval legyél csinike és te is nézd őt,mosolyogj rá és várj,hogy ő erre mit lép:)

2019. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Látásra szimpatikus vagy neki, de szégyenlős vagy bátortalan, ezért nem közelít. Szemérmeskedik.

Ffi.

2019. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!